NÁBOŽENSKÁ SYMBOLIKA

Svatý křest je spojován s duchovním prožitkem a sounáležitostí rodiny, proto patří mezi důležité okamžiky v životě každého věřícího člověka. Při této zvláštní příležitosti bývá zvykem věnovat památeční šperk. V Apartu najdete doplňky s křesťanskými symboly, které se stanou perfektním dárkem.

PAMÁTKA NA KŘEST

INSPIRACE NA ORIGINÁLNÍ DÁREK

VZPOMÍNKY

ŠPERKY PRO DĚTI – KIDS COLLECTION

Překrásné kousky pro všechny malé parádnice

VĚNOVÁNO OD SRDCEMedailonky a křížky na řetízku

Šperky věnované při speciálních příležitostech, jako je například svatý křest, se stanou rodinným dědictvím, které bude předáváno po generace.

Skvělým tipem na dárek od babičky nebo kmotry je klasický medailon. Vybírat můžete ze vzorů jak v kruhovém, oválném, čtvercovém, tak i srdíčkovém tvaru. Dívka ocení medailonek s andílkem či Madonkou, pro chlapce poté zvolte medailonek s Ježíšem nebo přívěsek s křížkem. Na závěr ho nezapomeňte sladit s vhodným řetízkem ze stříbra či zlata a udělejte radost talismanem, jenž bude děťátko ochraňovat.

Univerzální doplňky

Otevírací medailony jsou nadčasovým kouskem, do kterého můžete vložit třeba fotografii, pramen vlasů nebo cokoliv pro štěstí. Nabízíme nejen medailonky ze stříbra, ale také bílého a žlutého zlata. Mezi bestsellery patří třpytivé šperky se zirkony, diamanty, gravírováním či nápisem „Love“, kterým vyjádříte své city.

Kromě nich na Apart.cz objevíte i množství zlatých nebo stříbrných náušnic, přívěsků a náramků. Perfektní volbou je řetízek s přívěskem křížku, srdíčka nebo písmenka. Inspiraci najdete také v dětské kolekci Kids Collection a Disney by Apart. Oblíbeným prvním šperkem jsou dětské náušničky s květinou či hvězdičkou. Pro milovníky animovaných filmů doporučujeme vzory s ikonickou myškou Minnie a Mickey Mousem.

Předměty na památku

Sháníte-li originální dárek ke křtinám, zlaté nebo stříbrné dudlíky, lžičky a chrastítka budou tím pravým. K dispozici jsou všechny populární motivy pro děti, jako je především čáp, hvězdička, srdíčko, medvídek, anděl a postavička chlapce či dívky, které jsou navíc ozdobeny lesklými krystaly, zirkony, jantary nebo skleněnými kamínky. Nechte si na ně vyrýt krátký vzkaz, jméno či datum křtu a věnujte památku na celý život.