Monika Bagárová Monika Bagárová

Monika Bagárová

Svou kariéru odstartovala již v patnácti letech, kdy se zúčastnila pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar. Dnes je úspěšnou zpěvačkou, influencerkou a milující maminkou, která je inspirací pro mnoho žen. Oslňuje nejen svou pozitivní náladou, ale také skvělým módní vkusem. Ráda o sebe pečuje a má v oblibě šperky, proto není divu, že se právě Monika stala ambasadorkou značky Apart. Spolupráce je postavena na hravosti, romantické atmosféře, ale také eleganci, půvabu a smyslu pro styl.

Maria Dębska Maria Dębska

Maria Dębska

Maria Dębska je herečka, která si rychle získala zasloužené uznání diváků i kritiků. Nebojí se odvážných profesních rozhodnutí, a proto se její kariéra úspěšně rozvíjí. Na svém kontě má mnoho významných rolí. Ať už jde o celovečerní film nebo divadelní představení, vždy odvádí skvělou práci. Půvabná herečka se rozhodla spolupracovat se značkou Apart a stala se ambasadorkou diamantových kolekcí. V této roli Maria Dębska září stejně jako jedinečné diamanty, které prezentuje. Výsledkem spolupráce je kampaň v decentním stylu, která harmonicky spojuje krásu diamantů a Marii ve filmovém a divadelním světě.

Magdalena Boczarska Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska

Všestranně talentovaná herečka je inspirací pro mnoho žen. Symbolizuje totiž přirozenou krásu, smyslnost a dívčí šarm, které umí výběrem správných doplňků skvěle podtrhnout. Právě proto se stala novou ambasadorkou značky Apart. Jarní a letní kampaň 2023, jejíž hlavní tváří je půvabná Magdalena, se připravovala ve španělské Valencii – v okolí a interiérech původní vily z roku 1975. Některé snímky a videa byly pořízeny také ve slunném Madridu. Hvězda v kampani představila nejstylovější šperky 70. let, které jsou opět v módě!

Julia Wieniawa Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Mladá a talentovaná herečka, která úspěšně rozvíjí nejen hereckou, ale také hudební kariéru. Účinkuje v mnoha populárních seriálech a filmech, vystupuje na letních festivalech a nedávno dokonce vydala debutové album. Julii, která se stala ambasadorkou značky Apart, se také daří v byznysu – má vlastní značku oblečení pro aktivní ženy. Tato hvězda je ztělesněním krásy a odvahy žen, které si plní své sny, což dokonale zapadá do filozofie značky Apart.

Małgorzata Socha Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Díky svým rolím ve filmech, televizních pořadech i na jevišti si získala srdce diváků. Její krása, osobnost a vytříbený styl není jen inspirací pro ženy, ale je také múzou polských módních návrhářů. Několikrát byla nominována v prestižních anketách, kde získala mnohá ocenění za její krásu a role ve filmech. Její oslnivá a smyslná elegance je vyvážena její nádhernou přirozeností.

Monika Jagaciak Monika Jagaciak

Monika Jagaciak

Topmodelka, která svou kariéru odstartovala jako malá dívka. Její krása, píle a talent z ní okamžitě udělaly modelingovou hvězdu. Zanedlouho se stala tváří legendárního módního domu Hermes a následně navázala spolupráci se značkami Calvin Klein a Chanel. Na svém kontě má nespočet přehlídek a také se objevila na obálce prestižních časopisů. Mezi její největší úspěchy patří titul Victoria's Secret Angel. Nyní je ambasadorkou značky Elixa, pro kterou nafotila nejnovější kampaň.

Kasia Sokołowska Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska je díky vrozenému talentu pro módu pořadatelkou a choreografkou mnohých módních přehlídek. Dlouhodobě pracovala v zákulisí při přípravě stovek premiérových módních přehlídek nejlepších polských návrhářů. Když byla objevena show-businessem, okamžitě si získala srdce diváků a módních kritiků. Každá její stylizace je široce uznávaná pro svou schopnost intuitivně interpretovat nejžhavější trendy. Širšímu publiku se stala známá díky své úloze porotce v show “Top Model”.

Spolupráce do dubna 2022.

Kasia Smutniak Kasia Smutniak

Kasia Smutniak

Polka, která se zamilovala do Itálie a Itálie se zamilovala do ní. Ve věku 16 let se přestěhovala z Polska do Itálie, aby mohla pokračovat v kariéře ve světě módy. Kasia okamžitě okouzlila slunečnou Itálii a začala spolupracovat s vynikajícími fotografy a špičkovými módními časopisy. Brzy poté byla objevena italskou kinematografií. Její nezapomenutelné role z ní učinily milovanou herečku a vedly k pozvání na přední filmové festivaly. Tato filmová hvězda se vrátila do své vlasti v úžasném bodě své kariéry, aby se stala ambasadorkou značky Apart.

Spolupráce do srpna 2018.

Anja Rubik Anja Rubik

Anja Rubik

Špičková polská modelka, která se řadila mezi módní ikony v elitní skupině roku 2012. Její kampaně zahrnovaly Versace, Chanel, Gucci Dolce&Gabbana, Dior, Chloe, Yves Saint Laurent, DKNY, a Fendi. Její fotografie se pravidelně objevovaly na obálkách nejprestižnějších módních magazínů, jako jsou Vogue a Numéro. Objevuje se na nejdůležitějších módních přehlídkách a akcích na světě. Návrháři je zbožňována především pro svůj talent, profesionalitu a jedinečnou krásu. Je považována za ikonu současné ženské módy.

Spolupráce do srpna 2018.

Aneta Kręglicka Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Ambasadorkou jedinečné krásy diamantů Apart byla v letech 2007-2011 polská Miss World, Aneta Kręglicka. Díky své kráse je dodnes jednou z nejznámějších žen v Polsku, která je obdivována především pro svůj styl. Je považovaná za ikonu stylu a jednu z nejlépe oblékaných polských žen.

Archivní fotografie z let 2007-2010 od Marka Straszewského.