Dárek pro miminko

Bývá zvykem věnovat při příležitosti oslavy narození nebo křtu miminka nějaký krásný památeční šperk. Zpravidla to jsou dětské zlaté náušnice, řetízek s křížkem, písmenkem či znamením zvěrokruhu. Kromě těchto tradičních kousků nabízí značka Apart i další zajímavé alternativy, jako jsou zlaté a stříbrné lžičky, dudlíky nebo chrastítka. Prohlédněte si produkty určené pro dívky či chlapce a vyberte neobyčejný dárek, který se stane jedinečným vzpomínkovým předmětem.

Jak se říká, některé děti vyrůstají se zlatou lžičkou v puse. Pocit takového luxusu teď může zažít i vaše ratolest. Rukojeť lžiček je ozdobena tematickými figurkami andělíčka, holčičky, chlapečka nebo čápa a osázena lesklými krystaly či zirkony.

Dudlík vyrobený z drahocenného kovu bude báječným dárečkem například od babičky. Vybírejte mezi motivy andílka, dětské postavičky nebo medvídka, a to s modrým či růžovým kamínkem. Lžičky i dudlíky ukrývají místo pro uložení prvního vypadlého zoubku.

Chrastítko ve tvaru hvězdičky nebo zvonku je mimořádnou hračkou pro miminko a zároveň i hodnotným šperkem na památku. Chrastítko s jantarem bude díky nezvyklým vlastnostem kamene nejen skvělým dárkem, ale také talismanem pro štěstí a zdraví.

Značka Apart si je vědoma, že krása spočívá v detailech, proto nabízí dodatečnou službu gravírování šperků. Nechte si na ně vyrýt například jméno či datum narození dítěte a věnujte originální kousek, který se zároveň stane památkou na celý život!

Stříbrná záložka do knihy

Hledání toho pravého dárku pro milovníka knih se někdy může stát pěkným oříškem. Nejsme-li si jisti, jakou knížkou ho nejlépe překvapit, záložka vyrobená ze stříbra je skvělou variantou. Nejen, že udělá velkou radost, ale navíc se stane praktickým doplňkem, který čtenář opravdu využije. V nabídce Apartu naleznete záložky krásného designu ve tvaru pírka nebo listu s přívěskem sovy, která je symbolem moudrosti. Dárek přivedete k dokonalosti gravírováním, vhodný je zejména citát z oblíbené knihy či osobní věnování.