O prodejnách

Elegance a prestiž na jednom místě – takové jsou prodejny APART. Moderně a vkusně zařízené prostory lákají vstoupit do fascinujícího světa, kde se střetává upřímná láska ke kráse a umění s dlouholetou tradicí a odbornými znalostmi.

V současné době má APART v České republice 24 prodejen, které jsou situovány v obchodních centrech po celé zemi. Můžete se těšit na profesionální, zdvořilý a ochotný personál, díky kterému se stane nakupování skutečným potěšením.

Nabídka zahrnuje tisíce doplňků od těch nejuznávanějších světových značek. Bez ohledu na věk, styl a preference si zde každý přijde na své. Čekají na Vás nejen módní šperky ze stříbra a zlata za velice příznivé ceny, ale také luxusní produkty zdobené diamanty a spousta stylových hodinek, které uspokojí i náročné klienty. Nechybí ani dětský sortiment v podobě šperků a hodinek s oblíbenými motivy. APART se také pyšní jedinečnou kolekcí snubních prstenů, které se stanou nádherným symbolem vaší společné cesty životem.


Jelikož výběr exkluzivního zboží vyžaduje klid, čas a diskrétnost, určitě oceníte elegantní a intimní charakter všech interiérů, který se stane dokonalým zázemím pro Váš nákup.

APART neustále pracuje na zdokonalování svých produktů i služeb a snaží se k zákazníkům přistupovat individuálně. Rozmanitost módních stylů, preferencí a nároků každého klienta inspiruje značku k tvorbě nových vzorů a designů, které přesně odpovídají těmto požadavkům.