CSR

STRATEGIE UDRŽITELNÉHO ROZVOJE

Značka Apart zastává důležité místo na mezinárodním obchodním trhu, kde se zabývá aktivitami v různých odvětvích. Patří nám přední místa v oblastech jako je podpora kultury nebo charitativní činnost. Při volbě materiálů věnujeme zvláštní pozornost jejich původu a následnému využití. Našich zaměstnanců si velmi vážíme, jelikož se významně podílí na celkovém úspěchu firmy.


PRODUKTY

Pochodzenie

CERTIFIKOVANÝ PŮVOD DIAMANTŮ

Aby Apart i nadále dostál svému dobrému jménu předního výrobce šperků, zaměřuje se na kvalitu a důsledný výběr používaných surovin. Ke každému drahokamu přidáváme speciální certifikát dokládající jeho pravost, která je potvrzena podpisem odborníka na diamanty. V souladu s doporučeními OSN naše diamanty pocházejí především z oblastí bez válečných konfliktů. Odsuzujeme těžbu nerostů, která by zapříčinila lidské utrpení nebo ničení nedocenitelného přírodního bohatství.


Surowce

ZODPOVĚDNÉ
VYUŽÍVÁNÍ
PŘÍRODNÍCH ZDROJŮ

Při tvorbě šperků používáme výhradně materiály prvotřídní jakosti. Přírodní zdroje jsou příliš vzácné na to, aby se jimi plýtvalo, a proto při tvorbě produktů dbáme na stoprocentní spotřebu všech surovin včetně opakovaného využívání prototypů, které slouží jako základ pro vznik nových vzorů.

Sentyment

HODNOTNÉ
KLENOTY

Nabízené produkty jsou vyráběny ze vzácných kovů a drahokamů. Šperky jsou skvělou investicí, která má navíc pro svého majitele i významnou citovou hodnotu. V průběhu let také nabírají na hodnotě a získávají výjimečný charakter. Pořiďte si překrásné šperky, které se budou dědit z generace na generaci a uchovají v sobě jedinečné rodinné příběhy plné lásky.


PŘÍRODA

Ekologia

OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Neustále se snažíme zdokonalovat. Usilujeme o to, aby všechny naše činnosti vedly ke zvyšování ekologického povědomí nejen našich zaměstnanců, ale celé společnosti.


EKO BALENÍ

Druk

Učinili jsme další krok v péči o životní prostředí. V e-shopu apart.cz jsme zavedli nové, ekologické obaly APART. Jedná se o tašky a krabičky z certifikovaného papíru s pěnovou výplní z obnovitelných materiálů a vnějším potiskem z ekologického sójového inkoustu. Fólie využívané k zabezpečení balíků jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu a mají certifikát Blue Angel. Všechny papírové části obalů je možné opakovaně zpracovat. Děláme svět krásnější.


Karty

DÁRKOVÉ KARTY

Na našem e-shopu i v kamenných prodejnách Apart nabízíme dárkové karty. Dříve byly vyráběny z plastu, dnes jsou však k dispozici výhradně v papírové podobě. V současné době pracujeme na vývoji elektronických karet, díky kterým chceme omezit spotřebu přírodních zdrojů.

Aplikacja

APLIKACE ADC

Spuštěním nové aplikace jsme výrazně snížili počet tradičních zákaznických karet, které zatěžují životní prostředí. Stačí si aplikaci stáhnout do svého mobilního telefonu a zaregistrovat se do věrnostního programu Apart Diamond Club. Následně budete mít přístup ke všem akčním nabídkám a slevám.


OMEZENÍ TISKU

Druk

V zájmu ochrany přírody každoročně redukujeme množství tištěných reklamních materiálů, jako jsou například katalogy. Dbáme na to, aby všechny informace o našich produktech a akcích byly dostupné na internetových platformách i sociálních sítích.


Partnerzy

OBCHODNÍ
PATRNEŘI

Spolupracujeme pouze s organizacemi, které stejně jako my dodržují principy společenské odpovědnosti. Při navazování obchodních vztahů si vybíráme firmy, pro které je sociální povědomí jedním ze základních pilířů podnikání. Důležitý je pro nás původ surovin a způsob výroby nabízeného sortimentu.

Redukcja

SNÍŽENÍ
SPOTŘEBY

Jsme si vědomi dopadů, které má průmysl na naši planetu. Proto jsme zavedli nové ekologické balení vašich online objednávek! Ve skladech investujeme do nejmodernějších technologií a automatizovaných procesů přípravy a balení produktů, což snižuje spotřebu papíru na minimum. Díky tomu jsme také byli schopni omezit využití lepicích pásek až o 50 %!


SNÍŽENÍ SPOTŘEBY ELEKTRICKÉ ENERGIE

Energia

V současnosti má Apart přes 200 prodejen v Polsku a 23 prodejen v České republice. S ohledem na životní prostředí investujeme do efektivních řešení, které redukují spotřebu elektřiny. Z tohoto důvodu na našich pobočkách používáme úsporné LED žárovky.


PRACOVNÍCI

Rozwój

PRACOVNÍ ROZVOJ ZAMĚSTNANCŮ

Společnost Apart poskytuje stabilní pracovní zázemí na českém i polském trhu. Naše popularita roste a neustále otevíráme nové prodejny. Zaměstnanci jsou spolutvůrci našeho úspěchu, a proto si jich velmi ceníme. Poskytujeme jim možnost osobního i kariérního rozvoje. Dbáme o jejich spokojenost a snažíme se, aby se cítili v týmu Apart co nejlépe.