NAJCENNIEJSZY KAPITAŁ

NEJCENNĚJŠÍ KAPITÁL


APART je rodinný podnik, ve kterém jsou vzájemné vztahy založeny na důvěře a porozumění, což je v tomto odvětví obzvláště důležité. Stejnou důvěru vkládáme také do svých zaměstnanců, kteří tvoří náš nejcennější kapitál.

Jsme právem hrdí na svůj pracovní tým. Těší nás především příběhy, ve kterých se naše cesta prolíná s kariérní cestou výjimečného člověka. Je opravdu fascinující pozorovat, jak se postupně zdokonaluje, rozšiřuje své kompetence, znalosti a otevírá si tak dveře k dalšímu seberozvoji. Známe hodnotu loajálního, zkušeného zaměstnance, který se ztotožňuje s naší firemní politikou, a proto si velice vážíme dlouhodobé a stabilní spolupráce.

NAJSILNIEJSZA MARKA W BRANŻY

SILNÁ ZNAČKA V ODVĚTVÍ


APART zaujal na českém trhu přední postavení mezi šperkařskými značkami. Své produkty vytváří z lásky ke kráse, umění a ženám. Tato neutuchající vášeň, cit pro detail a neustálé zdokonalování udělaly z APARTu jedničku na trhu.

Přestože je krása nevyčíslitelná, dokáže přinést i měřitelné hodnoty: kromě toho, že je APART v Polsku lídrem ve šperkařském průmyslu, dosahuje také skvělých finančních výsledků, které byly docíleny díky prosperujícímu řetězci prodejen a vysoce kvalifikovanému personálu. Stejné tendence jsou směřovány i na český trh, kde tato značka stále expanduje. Úspěchy společnosti potvrzují také četná ocenění získaná v prestižních soutěžích.

Apart Group je perfektně fungující organismus, jehož struktura je složena z úzce propojených společností. Efektivní plnění úkolů zajišťuje moderní sídlo společnosti, profesionální výrobní zázemí a také rozsáhla síť prodejen po celé České republice i Polsku.

Více o Apart
Centala Apart

SÍDLO SPOLEČNOSTI APART


Centrála, která se nachází ve Zlíně, má na starosti zajišťování plynulého chodu společnosti. Pokrývá nejen činnosti týkající se produktů, technické vybavenosti a administrativy, ale také se zabývá přípravou a implementací rozvojových strategií firmy.

Pion zarządczy

FIREMNÍ ODDĚLENÍ


Oblastí managementu a administrativy se ve společnosti zabývají příslušná oddělení: Marketingu, Technické podpory, Reklamací, Mzdového a Finančního účetnictví.

Pion zarządczy
Pion produktu

PRODUKTOVÉ ODDĚLENÍ


V produktovém oddělení, které je situováno v polské centrále, dochází k balení šperků a hodinek, které jsou následně nabízeny na prodejnách. Několik stovek zaměstnanců pracuje na jednotlivých odděleních: Diamantů, Zlata, Stříbra, Prstenů a Hodinek. Každé z nich má své kvalifikované služby.

Pion produktu
Zakład produkcyjny

ODDĚLENÍ VÝROBY


Místo, kde to vše začalo. Zde vznikly první kapitoly fascinujícího příběhu o APARTu. Vývoj výroby byl ovlivněn historií společnosti, která dodnes zůstala věrná své původní myšlence – vytvářet krásné věci. Tato vášeň se ve spojení s mistrovským uměním stala základem celé firmy. Vynikající řemeslné zpracování doplňují nejmodernější inovativní technologie. Do výrobního procesu je zapojena zhruba stovka zaměstnanců, mezi nimiž není nouze o vysoce kvalifikované klenotníky. Velká část práce je stále prováděna ručně, což přináší ty nejlepší výsledky.

Zakład produkcyjny
Siec salonów

SÍŤ PRODEJEN


V rámci České republiky má APART v současné době více než 20 moderně zařízených prodejen, které se neustále rozrůstají. V nedalekém Polsku tvoří prodejní síť dokonce více než 200 prodejen. Každý úspěšný prodej je výsledkem úsilí našich zaměstnanců, kteří se vždy snaží vyhovět individuálním požadavkům zákazníků. To vyžaduje kvalifikaci a dokonalé znalosti, které jsou prohlubovány pravidelným školením. Každý zaměstnanec buduje v očích klienta prestiž a pověst značky APART.

Idealny kandydat

IDEÁLNÍ KANDIDÁT


Uchazeč o práci by měl mít zkušenosti s přímým zákaznickým servisem, být komunikativní, kontaktní, a především mít optimistický pohled na svět. Ceníme si vysoké osobní kultury, schopnosti pracovat v týmu a snahy zvyšovat svou kvalifikaci.

Idealny kandydat
Uczciwość

Upřímnost, vzájemná důvěra a loajalita tvoří nejcennější hodnoty naší organizace.