Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 103

Anděl

V náboženství často představuje božského posla. Dále je symbolem spirituality, čistoty a ochrany, proto se šperky s motivem anděla strážného stávají oblíbenou památkou na křest svatý. Můžete je však věnovat například i k Vánocům, svátku, narozeninám nebo při jakékoliv jiné příležitosti. Stane se jedinečným talismanem, který si zamilují jak dívky, tak i dospělé ženy.

Náramky

Sháníte doplněk na každodenní nošení? Skvěle vám poslouží náramek s andělem. Malou parádnici potěšíte náramkem s andílkem na růžovém provázku, který se díky posuvnému zapínání snadno přizpůsobí drobnému zápěstí. Pokud hledáte dárek pro kolegyni, maminku či sestru, která jde ráda s módou, zvolte šňůrkový náramek, který patří mezi žhavé trendy posledních let.

Náušnice

K dispozici jsou zlaté, stříbrné a pozlacené náušnice ve tvaru andělů. Můžete vybírat ze vzorů jak v minimalistické, tak i oslnivé podobě se zářivými diamanty nebo zirkony. Pro holčičky jsme připravili náušničky, tzv. pecky, ve formě andělíčka s barevným smaltem, které vynikají hravým designem.

Náhrdelníky a přívěsky

V bohaté nabídce objevíte náhrdelníky s motivem anděla, které se stanou dokonalou ozdobou na každý den.
Působivou variantou jsou také zlaté, stříbrné a pozlacené přívěsky s andělem, ze kterých si ten pravý vybere opravdu každý. Příznivci výrazných doplňků ocení kousky s lesklými kamínky. Neméně zajímavé jsou i jemné přívěsky, které zkombinujete s jakýmkoliv outfitem. Nezapomeňte k nim sladit řetízek, náušnice nebo náramek a vytvořte si originální soupravu, kterou vám bude každý závidět.

Charms

S kolekcí Charms si sestavíte okouzlující šperky přesně podle svého přání. Na řetízkový náramek, náhrdelník či náušnice s očky připněte přívěsky se svými oblíbenými motivy. Postupně je sbírejte, přidávejte a podle situace nebo nálady obměňujte. Přívěsek na karabince ve tvaru andělíčka se stane ochranným talismanem, který by ve vaší sbírce rozhodně neměl chybět.

Slavnostní

Při výjimečných příležitostech, jako je například křest a oslava narození miminka, se tradičně věnují slavnostní předměty na památku. Doporučujeme stříbrná chrastítka, dudlíky a lžičky s roztomilým andělem, které v sobě ukrývají speciální místo pro uložení prvního vypadlého zoubku. Nabízíme provedení s modrým kamínkem pro chlapce a růžovým pro dívky. Můžete si na ně nechat vyrýt krátký vzkaz, jméno, datum nebo váhu dítěte při narození.