Soupravy

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 94

Soupravy

Kouzelné krabičky s logem značky Apart ukrývají nádherné sady šperků, jež nenechají žádná srdce chladná. Pokud přemýšlíte, jak nejlépe oslavit výročí, narozeniny, svátek nebo jinou důležitou příležitost, naše klenoty budou tím pravým dárkem pro vás i vaše blízké.

Komplety se skládají z náušnic, přívěsků, řetízků nebo hotových náhrdelníků. Nabídka obsahuje stříbrné, pozlacené a zlaté soupravy se zirkony či úchvatnými drahými kameny. Vybrané sady můžete dokonce získat se slevou 3O %.

Soupravy pro ženy

Zářivými diamanty uděláte radost milované osobě na Valentýna. Minimalistické sety ze zlata s motivem hvězd nebo srdce budou krásným narozeninovým dárkem pro dospívající dívku. Šperky s topazy věnujte k výročí svatby či jinému významnému jubileu. Sváteční soupravy jsou pak kouzelným vánočním dárkem.

Dárková sada pro babičku

Stříbrné a zlaté sety se zirkony jsou nadčasovými kousky, které udělají radost opravdu každému. Pro maminku nebo babičku doporučujeme elegantní soupravu s perlou.

Dětské soupravy

Holčičky překvapte zlatou či stříbrnou sadou z kolekce Kids Collection.Náušničky a přívěsky se smaltem nebo v minimalistickém designu si vaše děti přímo zamilují. Mezi komplety věnovanými těm nejmenším najdete také šperky s motivy zvířátek, jako jsou ptáčci, kočičky či motýlci.

Nabízíme také zlaté, stříbrné a pozlacené soupravy řetízků s medailonky a křížky. Věnujte je například při příležitosti narození nebo křtu dítěte.