SVATEBNÍ ŠPERKY PRO NEVĚSTU

SVATEBNÍ ŠPERKY PODLE STYLU

SVATEBNÍ ŠPERKY – KOUZLO DRAHOKAMŮ

SVATEBNÍ ŠPERKY PRO DRUŽIČKY

NÁUŠNICE

NÁUŠNICE

NÁHRDELNÍKY

NÁHRDELNÍKY

PRSTENY

PRSTENY

NÁRAMKY

NÁRAMKY

SVATEBNÍ ŠPERKY PRO MAMINKU

BARVY

BARVY

PERLY

PERLY

KLASICKÉ

KLASICKÉ

SVATEBNÍ DOPLŇKY PRO ŽENICHA

MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY

MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY

HODINKY

HODINKY

Svatba je jednou z nejkrásnějších událostí v životě dospělého člověka. Aby byl tento velký den perfektní, plánuje se měsíce dopředu a nevěsta i ženich věnují pozornost každému detailu. Od místa pořádání se odvíjí celkový styl svatby. V posledních letech jsou oblíbené především obřady na statku nebo zámku, které zamilované dvojici umožňují popustit uzdu své fantazii. Kromě důležité volby šatů a obleku je vhodné se stejnou pečlivostí přistupovat také ke šperkům. Na Apart.cz objevíte bohatou nabídku doplňků, kterými dodáte jakékoliv příležitosti neobyčejné kouzlo.

Svatební šperky pro nevěstu

Podle tradice by mělo nevěstu zdobit něco starého, nového, půjčeného a hlavně modrého. Mohou to být kupříkladu zlaté náušnice se safírem a třpytivými diamanty nebo stříbrné náhrdelníky s modrými kamínky. Půvab ženy podtrhne i přívěsek z bílého zlata a topazem či stříbrný náramek se zirkony.

Perly jsou nadčasové, skvěle zkrášlí nejen svatební šaty, ale také dekolt nebo zápěstí. Náušnice s perlami poté prodlouží dámskou šíji, a navíc krásně rozzáří obličej. Elegantní ženy ocení klasické šňůry perel, které celému stylingu dodají uhlazený look. Decentní variantou je přívěsek, řetízkový náramek či náhrdelník s drobnými perličkami. Doporučujeme sáhnout rovnou po celé soupravě, jednotlivé kousky se mezi sebou dají donekonečna kombinovat a rozhodně se tak ve šperkovnici neztratí.

Milovnice barev okouzlí doplňky s pestrými odstíny drahokamů z kolekce Colours. Pořiďte si nápadité vzory s červenými rubíny, zelenými smaragdy nebo žlutými citríny, které vám bude každý závidět.

Pokud naopak dáváte přednost čirým kamenům, prohlédněte si šperky posázené diamanty, zirkony či krystaly, jež budou skvěle ladit se svatebními šaty ozdobenými jemnými výšivkami. Svatba na louce představuje jedinečnou příležitost, kdy zvolit šperky s motivem květin, motýla, listu, srdce či nekonečna. Romantické symboly a přírodní vzory skvěle zkombinujete s outfitem v boho stylu.

Svatební doplňky pro ženicha

Pro ženicha jsme připravili manžetové knoflíčky, které jsou nejen estetickou, ale hlavně praktickou součástí svatebního obleku. Moderní gentlemani ocení exkluzivní manžetové knoflíčky ze zlata s onyxy a diamanty, nabízíme však i stříbrné vzory v minimalistickém designu. Za pozornost stojí také manžetové knoflíčky vyrobené z ušlechtilé oceli, které se stanou třeba originálním dárkem na rozlučce se svobodou. Oslnivým detailem budou vyryté iniciály a datum obřadu. Takové manžetové knoflíčky navíc poslouží jako věčná památka na svatbu. Stejné gravírování můžete nechat vytvořit na dámských špercích a sladit tak ženichovi doplňky s nevěstinou výbavou.

Žádná ozdoba se u mužů netěší takové oblibě jako pánské hodinky. Na Apart.cz najdete prvotřídní modely od světoznámých značek. K obleku budou skvělé hodinky jak na ocelovém náramku, tak i koženém řemínku. Na společenské události, jako je například svatba, doporučujeme hodinky švýcarské značky Albert Riele z klasické řady Concerto nebo luxusní Premiere. Pokud pořádáte svatbu v retro stylu, budou dokonalým prvkem kapesní hodinky z kolekce Family 1881. Hodinky Bergstern poté přinášejí kvalitu za mimořádné ceny. Značka Aztorin, Marea či Maserati nabízí modely v italském designu, ze kterých si jistě vyberete ty pravé.

Šperky pro svatebčany

U nás objevíte i překrásné doplňky pro svatební hosty. Babička jistě ocení nadčasovou brož s jantarem nebo lesklými kamínky. Maminku nevěsty či ženicha zkrášlí perlové prsteny a přívěsky s drahokamy. Družičky se mohou sladit nejen prostřednictvím šatů, ale také volbou podobného náramku a náhrdelníku s romantickým symbolem srdce nebo nekonečna.