Dárek pro miminko

Bývá zvykem věnovat při příležitosti oslavy narození nebo křtu miminka nějaký krásný památeční šperk. Zpravidla to jsou dětské zlaté náušnice, řetízek s křížkem, písmenkem či znamením zvěrokruhu. Kromě těchto tradičních kousků nabízí značka Apart i další zajímavé alternativy, jako jsou zlaté a stříbrné lžičky, dudlíky nebo chrastítka. Prohlédněte si produkty určené pro dívky či chlapce a vyberte neobyčejný dárek, který se stane jedinečným vzpomínkovým předmětem.

Jak se říká, některé děti vyrůstají se zlatou lžičkou v puse. Pocit takového luxusu teď může zažít i vaše ratolest. Rukojeť lžiček je ozdobena tematickými figurkami andělíčka, holčičky, chlapečka nebo čápa a osázena lesklými krystaly či zirkony.

Dudlík vyrobený z drahocenného kovu bude báječným dárečkem například od babičky. Vybírejte mezi motivy andílka, dětské postavičky nebo medvídka, a to s modrým či růžovým kamínkem. Lžičky i dudlíky ukrývají místo pro uložení prvního vypadlého zoubku.

Chrastítko ve tvaru hvězdičky nebo zvonku je mimořádnou hračkou pro miminko a zároveň i hodnotným šperkem na památku. Chrastítko s jantarem bude díky nezvyklým vlastnostem kamene nejen skvělým dárkem, ale také talismanem pro štěstí a zdraví.

Značka Apart si je vědoma, že krása spočívá v detailech, proto nabízí dodatečnou službu gravírování šperků. Nechte si na ně vyrýt například jméno či datum narození dítěte a věnujte originální kousek, který se zároveň stane památkou na celý život!

Stříbrná záložka do knihy

Hledání toho pravého dárku pro milovníka knih se někdy může stát pěkným oříškem. Nejsme-li si jisti, jakou knížkou ho nejlépe překvapit, záložka vyrobená ze stříbra je skvělou variantou. Nejen, že udělá velkou radost, ale navíc se stane praktickým doplňkem, který čtenář opravdu využije. V nabídce Apartu naleznete záložky krásného designu ve tvaru pírka nebo listu s přívěskem sovy, která je symbolem moudrosti. Dárek přivedete k dokonalosti gravírováním, vhodný je zejména citát z oblíbené knihy či osobní věnování.

Anděl

V náboženství často představuje božského posla. Dále je symbolem spirituality, čistoty a ochrany, proto se šperky s motivem anděla strážného stávají oblíbenou památkou na křest svatý. Můžete je však věnovat například i k Vánocům, svátku, narozeninám nebo při jakékoliv jiné příležitosti. Stane se jedinečným talismanem, který si zamilují jak dívky, tak i dospělé ženy.

Náramky

Sháníte doplněk na každodenní nošení? Skvěle vám poslouží náramek s andělem. Malou parádnici potěšíte náramkem s andílkem na růžovém provázku, který se díky posuvnému zapínání snadno přizpůsobí drobnému zápěstí. Pokud hledáte dárek pro kolegyni, maminku či sestru, která jde ráda s módou, zvolte šňůrkový náramek, který patří mezi žhavé trendy posledních let.

Náušnice

K dispozici jsou zlaté, stříbrné a pozlacené náušnice ve tvaru andělů. Můžete vybírat ze vzorů jak v minimalistické, tak i oslnivé podobě se zářivými diamanty nebo zirkony. Pro holčičky jsme připravili náušničky, tzv. pecky, ve formě andělíčka s barevným smaltem, které vynikají hravým designem.

Náhrdelníky a přívěsky

V bohaté nabídce objevíte náhrdelníky s motivem anděla, které se stanou dokonalou ozdobou na každý den.
Působivou variantou jsou také zlaté, stříbrné a pozlacené přívěsky s andělem, ze kterých si ten pravý vybere opravdu každý. Příznivci výrazných doplňků ocení kousky s lesklými kamínky. Neméně zajímavé jsou i jemné přívěsky, které zkombinujete s jakýmkoliv outfitem. Nezapomeňte k nim sladit řetízek, náušnice nebo náramek a vytvořte si originální soupravu, kterou vám bude každý závidět.

Charms

S kolekcí Charms si sestavíte okouzlující šperky přesně podle svého přání. Na řetízkový náramek, náhrdelník či náušnice s očky připněte přívěsky se svými oblíbenými motivy. Postupně je sbírejte, přidávejte a podle situace nebo nálady obměňujte. Přívěsek na karabince ve tvaru andělíčka se stane ochranným talismanem, který by ve vaší sbírce rozhodně neměl chybět.

Slavnostní

Při výjimečných příležitostech, jako je například křest a oslava narození miminka, se tradičně věnují slavnostní předměty na památku. Doporučujeme stříbrná chrastítka, dudlíky a lžičky s roztomilým andělem, které v sobě ukrývají speciální místo pro uložení prvního vypadlého zoubku. Nabízíme provedení s modrým kamínkem pro chlapce a růžovým pro dívky. Můžete si na ně nechat vyrýt krátký vzkaz, jméno, datum nebo váhu dítěte při narození.