NAROZENÍ
DĚŤÁTKA

Před příchodem miminka na svět nastává čas radostného očekávání. Možná přemýšlíte, zda jste na tento úkol dostatečně připravená, ale zároveň zažíváte pocit neopakovatelného dojetí a štěstí. Uchovejte si vzpomínky na toto jedinečné období a pořiďte si okouzlující šperky z nabídky Apart, které vám pomohou oživit nejen důležité momenty vašeho těhotenství, jako je například určení pohlaví, ale i pohled na vaše miminko, jeho roztomilý úsměv nebo první slůvko.

DÁREK PRO MAMinKU k NAROZENÍ DÍTĚTE

PAMÁTKA PRO DÍTĚ

Kromě gratulací a blahopřání novopečené mamince bývá zvykem přivítat miminko symbolickým šperkem. Oblíbené jsou například náušničky, náhrdelník s písmenem nebo znamením zvěrokruhu. Na stránkách Apartu najdete bohatou nabídku doplňků pro děti různých věkových kategorií, v preferovaném stylu i cenovém rozpětí. Určitě objevíte šperk, který bude vyhovovat jak vám, tak i pyšným rodičům.

Kids Collection

Kolekce, vytvořená speciálně pro ty nejmenší, přináší okouzlující šperky inspirované světem dětí a jejich nekonečnou fantazií. Vzory se vyznačují roztomilým vzhledem a detaily z barevného smaltu. K dispozici jsou náramky, náhrdelníky, náušnice a přívěsky s populárními motivy, které si zamiluje každá malá princezna.

JEDINEČNÝ DÁREK

Šperky se stávají skvělým dárkem při mnoha příležitostech. Vybrané s láskou a zabalené do překrásné krabičky s nápisem Apart, vykouzlí úsměv ve tváři.

kouzelný okamžik

Díky šperkům si můžete uchovat vzpomínky na jedinečné momenty navždy. Stanou se oblíbeným talismanem, který přináší ty nejkrásnější emoce.

Beads

Symbolické doplňky s dětskými vzory jsou skvělým tipem na dárek pro novopečenou maminku. Za zmínku stojí především kolekce Beads, která umožňuje tvořit náramky, náhrdelníky a náušnice přesně podle vašeho přání. Lahvička, dudlík, botičky, nožičky nebo kočárek - to je jen pár motivů spojených s radostnou událostí narození miminka.

DÁRKOVÁ KARTA PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Dedykacja

OSOBNÍ VĚNOVÁNÍ

Pár milých slov od srdce vždy potěší! Zvolte možnost „poslat produkt jako dárek“ a napište vzkaz, kterým překvapíte své blízké.

Dárek doručíme bez dokladu. Ten poté zašleme přímo Vám.

NAROZENÍ MIMINKA

Nový přírůstek do rodiny je radostnou událostí, která se musí pořádně oslavit. Překvapte svou milovanou při návratu z porodnice stylovou výzdobou interiéru, květinami, balónky, a hlavně jedinečnou památkou v podobě šperku Apart. Na našich stránkách najdete mnoho doplňků věnovaných dětem i jejich mamince.

Dárek při příležitosti narození dítěte

Zlatýstříbrný nebo pozlacený náhrdelník s nápisem „Máma“ se stane perfektním dárkem pro novopečenou maminku. K dispozici jsou náhrdelníky jak v minimalistickém designu, tak i posázené zářivými diamanty, zirkony a skleněnými kamínky. Nabídka obsahuje také různé přívěsky nebo medailonky ve tvaru srdce. Nezapomeňte k němu vybrat vhodný řetízek, díky kterému si jej žena hned může zavěsit kolem krku. Mezi oblíbené kousky na každodenní nošení patří například korálkové, šňůrkové a řetízkové náramky. Pro dokonalý look slaďte vzory ze stejné kolekce a sestavte tak překrásnou soupravu

Šperky s motivem miminka

Oslavujete narození vytouženého syna či dcery? Darujte své ženě zlatý náhrdelník s nápisem „It’s a boy“ nebo It’s a girl“ a vykřičte to do světa! Neméně zajímavé jsou i náhrdelníkynáušnice a přívěsky v podobě dětských nožiček s růžovým nebo modrým kamínkem. 

Populární kolekce Beads umožňuje vytvářet originální sety s přívěsky a korálky. Zvolte základní typ náramku nebo náhrdelníku a navlékněte na něj vzory, které budou například vyjadřovat osobnost a reflektovat důležité životní momenty, jako je narození děťátka. Maminka chlapečka ocení modré korálky ve tvaru dupaček, kočárku či botiček s nápisem "Baby". Stejné kousky najdete i v dívčím provedení s růžovými detaily. Bohatá nabídka zahrnuje také lahvičku, dudlík, králíčka, jednorožce, slona, kačenku nebo dráčka.

I mezi šperky Charms objevíte motivy spojené s rodičovstvím, které potěší každou maminku.

Slavnostní doplňky

Na Apart.cz jsou dostupné i památeční předměty, které se výborně hodí při příležitosti křtu nebo první návštěvy miminka. Stříbrná nebo zlatá lžička je skvělým dárkem, který rodiče opravdu ocení. Nechte na ni vyrýt datum a čas narození, jméno nebo váhu novorozence a věnujte cennou památku na celý život. Kromě lžičky jsou k dispozici i okouzlující dudlíky a chrastítka z drahého kovu, které ukrývají důvtipné místo pro uložení prvního vypadlého zoubku. Nápaditý design doplňují postavičky andílka, čápa, medvídka nebo holčičky a chlapečka.