Dárek pro miminko

Bývá zvykem věnovat při příležitosti oslavy narození nebo křtu miminka nějaký krásný památeční šperk. Zpravidla to jsou dětské zlaté náušnice, řetízek s křížkem, písmenkem či znamením zvěrokruhu. Kromě těchto tradičních kousků nabízí značka Apart i další zajímavé alternativy, jako jsou zlaté a stříbrné lžičky, dudlíky nebo chrastítka. Prohlédněte si produkty určené pro dívky či chlapce a vyberte neobyčejný dárek, který se stane jedinečným vzpomínkovým předmětem.

Jak se říká, některé děti vyrůstají se zlatou lžičkou v puse. Pocit takového luxusu teď může zažít i vaše ratolest. Rukojeť lžiček je ozdobena tematickými figurkami andělíčka, holčičky, chlapečka nebo čápa a osázena lesklými krystaly či zirkony.

Dudlík vyrobený z drahocenného kovu bude báječným dárečkem například od babičky. Vybírejte mezi motivy andílka, dětské postavičky nebo medvídka, a to s modrým či růžovým kamínkem. Lžičky i dudlíky ukrývají místo pro uložení prvního vypadlého zoubku.

Chrastítko ve tvaru hvězdičky nebo zvonku je mimořádnou hračkou pro miminko a zároveň i hodnotným šperkem na památku. Chrastítko s jantarem bude díky nezvyklým vlastnostem kamene nejen skvělým dárkem, ale také talismanem pro štěstí a zdraví.

Značka Apart si je vědoma, že krása spočívá v detailech, proto nabízí dodatečnou službu gravírování šperků. Nechte si na ně vyrýt například jméno či datum narození dítěte a věnujte originální kousek, který se zároveň stane památkou na celý život!

Stříbrná záložka do knihy

Hledání toho pravého dárku pro milovníka knih se někdy může stát pěkným oříškem. Nejsme-li si jisti, jakou knížkou ho nejlépe překvapit, záložka vyrobená ze stříbra je skvělou variantou. Nejen, že udělá velkou radost, ale navíc se stane praktickým doplňkem, který čtenář opravdu využije. V nabídce Apartu naleznete záložky krásného designu ve tvaru pírka nebo listu s přívěskem sovy, která je symbolem moudrosti. Dárek přivedete k dokonalosti gravírováním, vhodný je zejména citát z oblíbené knihy či osobní věnování.

Chlapeček

Narození miminka je radostnou událostí, kterou je potřeba pořádně oslavit. Například skrze šperky s dívčími nebo chlapeckými motivy, jež se stanou dokonalou památkou na první momenty strávené společně.

Náramky 

Na Apart.cz objevíte zlaté, stříbrné a pozlacené náramky, které budou překrásným dárkem pro novopečenou maminku. K dispozici jsou řetízkové náramky s přívěskem dětských chodidel, dlaní či kočárku, na nějž si můžete nechat vyrýt osobní věnování a tak ho personalizovat, vhodné je zejména jméno, datum nebo krátký vzkaz.

Pro příznivce nejnovějších trendů jsme připravili šňůrkové náramkykolekce Fun Fun, které poslouží také jako originální náramky přátelství. 

Náušnice

Stylovým doplňkem na každodenní nošení jsou náušnice, tzv. pecky, ve tvaru nožiček se třpytivými zirkony a kočárku ozdobeném barevným smaltem.

Náhrdelníky a přívěsky

Pro umocnění celkového dojmu přidejte stříbrný náhrdelník s motivem dětských chodidel nebo srdíčkem. Oslavujete narození chlapce? K této příležitosti se skvěle hodí zlatý náhrdelník s přívěskem a nápisem „It’s a boy“, kterým potěšíte svou milovanou při návratu z porodnice.

V nabídce nechybí ani přívěsky, a to jak v jemném, tak i výrazném designu se zářivými kamínky. Každá maminka od malého rošťáka ocení přívěsek v podobě dětských nožiček či postavičkou. Nezapomeňte ho zkombinovat s vhodným řetízkem, dále přidejte třeba náušnice nebo náramek a sestavte si okouzlující soupravu.

Beads

Se šperky Beads zhotovíte originální náramky, náhrdelníky a náušnice přesně podle svého přání. Mezi bestsellery patří kovový náramek, na léto jej však doporučujeme vyměnit za koženou šňůrku. Navlékněte na ni přívěsky s populárními motivy, které budou představovat osobnost, oblíbenou barvu, zvíře či činnost, a vyprávět tak jedinečný příběh. Nepostradatelné jsou i přívěsky se symboly pro štěstí, například podkovou nebo čtyřlístkem. Romanticky založené ženy poté ocení přívěsky srdce a nekonečna. Sháníte dárek pro novopečenou maminku? Věnujte jí set s přívěskem dětských chodidel, botičky, dupaček, miminka a nápisem „Baby“ či „Love mum“ vyvedeným v modrých pastelových tónech.

Charms

Také s kolekcí Charms si podobným způsobem vytvoříte působivé doplňky na jakoukoliv příležitost. Řetízek s očky ozdobte přívěsky na karabince, které jsou dostupné jak v decentním, tak i nápadném provedení. Nastávající maminku překvapte soupravou se zlatým nebo pozlaceným přívěskem dětských nožiček, jenž jí určitě udělá ohromnou radost. 

Slavnostní

V Apartu najdete i památkové předměty ve formě zlatých nebo stříbrných lžiček, chrastítek a dudlíků, které v sobě ukrývají speciální místo na uložení prvního vypadlého zoubku. K dispozici jsou kousky se vzorem medvídka, čápa, andílka, srdíčka či postavičky, jež se stanou skvělým dárkem zejména ke křtu a při první návštěvě u miminka.