obrączki
obrączki

O nás


Apart je jedním z největších výrobců šperků v Evropě. Apart cílí na všechny, kdo oceňují něžnou krásu. Zlato, stříbro, špičková keramika a všechny typy drahokamů - tanzanit, safír, smaragd, rubín - rozmanitost tvarů a materiálů je opravdu lákavá. Apart je taktéž velmi známý díky svým diamantům.Produkce

Společnost je nezpochybnitelným lídrem na trhu s klenoty, který neustále rozvíjí vlastní výrobní závody. Výrobní haly jsou místa, kde se střetává řemeslné umění s moderními technologiemi, což přináší ovoce v podobě krásných šperků.

produkce


Servis Hodinek

Základní pilíř tvoří úspěšní a osvědčení hodináři.
Profesionální servisy jsou vybaveny nejmodernějšími stroji a nástroji.
O servis hodinek se stará téměr 60 kvalifikovaných zaměstnanců.
Rozšíření sídla společnosti zahrnovalo výstavbu nové budovy, což zajistilo následný růst oddělení.

servis hodinek

servis hodinek

artelioni

Milujete šperky? Nemůžete si představit, že opustíte domov bez svých oblíbených doplňků?
Jestli ano, značka Artelioni byla založena právě pro Vás!

Artelioni jsou dokonalé šperky pro každodenní nošení, ale také pro zvláštní příležitosti. Díky rozmanité nabídce modelů určitě právě i Vy najdete to pravé, co bude ladit s Vašim oděvem. Můžete působit neformálně, ležérně či slavnostně – volba je jen na Vás. Nabídka Artelioni obsahuje moderní vzory a materiály, ale také šperky inspirováné klasikou. Kolekce zahrnuje jak odvažné a výrazné kousky, tak také jemné a delikátní zdobení. Pro Artelioni je typický široký rozsah barev.

artelioni

albert riele

Je rok 1881 a ve Švýcarsku - domově hodinářů - je založen tradiční hodinářský ateliér pod názvem Albert Riele. Ten se stal postupně moderní značkou s vkusným logem s velkou škálou nádherných hodinek, samozřejmě švýcarské kvality.
V roce 2016 slavil Albert Riele své 135. výročí.

albert riele

bergstern

Bergstern je významná značka, která je charakteristická svou vyjímečností a nápaditostí. Inspiruje se okouzlující krásou švýcarské krajiny, její čistotou, vznešeností, majestátností a místem, kde se hory téměř dotýkají nebes a snaží se dotknout hvězd. Druhou inspirací je síla lidského charakteru a vlastnosti, které umožňují rozvoj, zdokonalování, vytrvalé úsilí, dosažení úspěchu a splnění snů.

bergstern

elixa

Elixa propojuje moderní design s módními trendy a vytváří produkty pro odvážné, sebevědomé ženy, které se chtějí odlišovat. Tato značka naprosto mění pohled na šperky i hodinky. Na jedné straně šperky splňují současné trendy, na straně druhé se snaží tvůrci zaměřovat na ženskost - pestrost, různorodost a fascinaci. Z toho vychází koncept čtyř linií hodinek, z nichž každá odráží jednu tvář ženskosti.

elixa

aztorin

Značka ve své filozofii perfektně zachycuje podstatu moderního muže. Charakter, čistá mysl, dynamičnost a odvážnost, to vše se odráží v designu těchto hodinek. Hodinky Aztorin jsou spojeny s aktivním životem, sportem a adrenalinem. To, co dělá hodinky Aztorin tak neodolatelnými, je poměr kvality a ceny, což ve spojení s elegantním vzhledem zajišťuje, že jsou tyto hodinky nejlepší ve svém oboru.

aztorin

am:pm

Hodinky AM:PM je možné charakterizovat jako nápaditost, svobodu, neomezenou inspiraci a barevnost. Je to autentičnost, nadšení a zvědavost. Pokušení, kterému není snadné odolat. AM:PM jsou opravdu ty pravé hodinky pro Vás. Všechny modely kráčí ruku v ruce se sebevědomým postojem k životu a díky svému individuálnímu stylu jsou ideální pro každou příležitost. Hodinky AM:PM jsou dostupné v dámských, pánských i unisex modelech. Tato značka má také Disney a Star Wars licenci.

am:pm