Náhrdelník na každý den

Stejně jako u jiných šperků, tak i volba náhrdelníku záleží z velké části na osobním stylu, zálibách, náladě a události, na kterou se chystáte. V nabídce Apart naleznete překrásné šperky na jakoukoliv příležitost.

Oblíbeným typem jsou zlaté či stříbrné náhrdelníky s přívěsky různých tvarů a motivů, zdobené kamínky, nebo minimalistickými vzory. Jedná se o skvělé šperky na každodenní nošení. Perlové náhrdelníky jsou nadčasovým šperkem. Je na vás, jaký druh zvolíte, zda dáte přednost klasice ve formě šňůry perel, či jemnému řetízku s perličkou.

Noste klidně více náhrdelníků najednou a kombinujte různé délky, barvy i vzory.

Náhrdelníky s drahokamy

Záře diamantů je tak výjimečná, že se stala jasnou volbou při tvorbě oslnivých klenotů. Mezi šperky značky Apart najdete náhrdelníky s diamanty v různých cenových kategoriích. Vybere si tak opravdu každý.

Diamanty zasazené do žlutého i bílého zlata jsou také součástí luxusních náhrdelníků s barevnými drahokamy z kolekce Colours. Pořiďte si například vzácný tanzanit, který vyniká svým nádherným fialovým tónem. Mezi diamantovými šperky najdete stylové kousky jak na denní nošení, tak pro slavnostní příležitosti.

Módní a umělecké náhrdelníky

Milovnice výrazných doplňků uchvátí náhrdelníky vyrobené z ušlechtilé oceli.

Šperky Elixa navazují na nejnovější módní trendy. Velmi oblíbené jsou šperky inspirované rockovými detaily, například řetězové náhrdelníky nebo maximalistické náhrdelníky s geometrickými přívěsky.

Značka Artelioni nabízí kolekce šperků s originálními kombinacemi materiálů, vzorů a kamenů. Smaltované šperky jsou malými uměleckými díly. Náhrdelníky s perletí, náhrdelníky s minerálními kameny či náhrdelníky s květySe stanou neobyčejnými boho doplňky. Skvělým tipem na narozeninový dárek jsou pozlacené náhrdelníky se znamením zvěrokruhu.

Náhrdelník pro muže

Často zapomínáme, že šperky nejsou jen záležitostí žen. Řetízky na krk patří k vyhledávaným pánským doplňkům. Jakou variantu náhrdelníku zvolí pak záleží jen na jejich vkusu.

Mezi šperky z ušlechtilé oceli značky Aztorin najdete moderní pánské náhrdelníky. Populárními motivy jsou křížek, vojenská známka, lebka, kompas nebo zeměkoule.

Náhrdelníky pro dívky

Okouzlující zlaté a stříbrné náhrdelníky pro holčičky naleznete v kolekci Kids Collection. Pohádkové postavičky na špercích z licencované kolekce Disney by Apart si získají srdce každého. Motiv ikonického Mickey Mouse na stříbrném náhrdelníku milují nejen děti, ale i dospělé ženy.

Náhrdelník je skvělý dárek

Dárkem v podobě krásných šperků Apart potěšíte své milované při každé příležitosti.

Maminky malých dětí ocení nejrůznější šperky s tématem rodičovství. Náhrdelník se srdcem,stromem života nebo nápisem „Máma“ se hodí jako výjimečný dárek ke Dni matek.

Náhrdelníky se jménem, písmenem či symboly jsou tím pravým dárkem pro nejlepší kamarádku. Při výběru je dobré vzít v úvahu i její styl. Je spíše elegantní, originální nebo dává přednost stylu vintage? V tomto případě zvolte náhrdelníky s přívěskem mince, hvězdy, křídla, pírka, lapače snů nebo rostlinných a zvířecích motivů. Velice působivé jsou náhrdelníky, které zároveň slouží jako talismany pro štěstí – čtyřlístek, podkova nebo nekonečno.

Pokud si stále nejste jisti, jaký šperk vybrat, náhrdelníky zdobené drobnými diamanty nebo zirkony jsou jasnou volbou. Stejně jako minimalistické zlaté a stříbrné náhrdelníky s kuličkami nebo dekorativními kruhy.

Dětem udělají radost náhrdelníky se zvířátky. Přívěsek anděla na náhrdelníku bude vaše milované dítko ochraňovat a stane se krásným dárkem například ke křtinám.

Náhrdelník s gravírováním

Klenotnictví Apart nabízí velké množství zlatých, stříbrných i ocelových náhrdelníků s možností gravírování, které jsou určeny pro muže, ženy i děti. Nechte si vyrýt na náhrdelník krátký osobní vzkaz, jméno, číslo nebo symbol a sdělte tak svým milovaným, co pro vás znamenají.