Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 370

Písmeno

Vybírejte z více než 280 překrásných vzorů s tímto oblíbeným motivem. Šperky s přívěsky ve tvaru začátečního písmena jsou jedinečným každodenním doplňkem. Vzbuzují zájem a pokládají otázku, komu tyto iniciály patří?

Náramek

Šňůrkové náramky z kolekce Fun Fun jsou hitem číslo jedna! Okouzlující zlatý, pozlacený nebo stříbrný náramek s písmenkem jednoduše zkombinujete také s ostatními šperky a hodinkami. K dispozici jsou i minimalistické řetízky na nohu, jež oceníte především během letních měsíců.

Náhrdelník

Ozdobí vás při jakékoliv příležitosti. V nabídce objevíte jemné zlaté, stříbrné a pozlacené náhrdelníky s písmeny. Výrazné vzory od značky Elixa jsou inspirovány nejnovějšími trendy, které se vyznačují prvky maximalismu. Náhrdelníky jsou "must have" kousky, které můžete nosit společně s dalšími šperky, zejména s řetízky nebo nadčasovou šňůrou perel.

Přívěsky

Stříbrné či zlaté přívěsky v podobě písmen jsou populárním dárkem také pro děti. Tradičně se věnují při příležitosti narození miminka. Vybírejte z originálních produktů v minimalistickém i nápadném designu.

Beads a Charms

Mimořádná kolekce šperků, která umožňuje sestavovat osobité soupravy s korálky a přívěsky. Jejich snadnou výměnou pak celkový vzhled přizpůsobíte situaci či momentální náladě. Zlaté, stříbrné a pozlacené vzory s písmeny jsou zajímavým detailem, jak šperk personalizovat. V nabídce najdete také varianty se zirkony nebo bez kamínků.

I na náramky, náhrdelníky či náušnice značky Charms můžete připnout zlatá, stříbrná nebo pozlacená písmenka a vytvořit tak originální módní doplněk.

Náušnice

Stříbrné či zlaté písmenkové náušnice jsou decentní šperk. K dispozici jsou překrásné kousky s lesklými drahokamy i v jemné vzory. Děti si zamilují náušničky s písmenkem a dalšími motivy jako jsou například kytičky v roztomilém designu s barevným smaltem.