DÁRKY
PRO DĚTI

V průběhu roku je tolik různých příležitostí, kdy můžete udělat radost těm nejmenším. V klenotnictví Apart vždy najdete krásné dárky pro dívky i chlapce jakéhokoliv věku.

DĚTSKÉ ŠPERKY PODLE CENY

DÁRKY PRO TY NEJMENŠÍ

Při výběru dárku pro děti je důležité sáhnout po něčem, co jim bude dělat radost dlouhou dobu. Dětské kolekce Apart nabízí nevyčerpatelný zdroj inspirace, ve kterém snadno najdete úžasné dárky. Každou dívku zaručeně potěšíte třpytivým šperkem nebo jemnými hodinkami. Chlapce můžete překvapit třeba stylovými hodinkami s různými motivy a užitečnými funkcemi.

NÁUŠNICE – TAJNÉ PŘÁNÍ KAŽDÉ HOLČIČKY

Kolczyki dla dzieci

Protože děvčata už od svého útlého věku rády nosí krásné šperky, připravila kolekce Kids stovky originálních doplňků pro malé parádnice – včetně stříbrných a zlatých náušnic, které jsou charakteristické především svou barevností a různorodostí tvarů. Náušnice jsou inspirovány světem rostlin i zvířat a zdobí je například smalt, zirkony nebo dokonce nádherné diamanty. Mezi nejoblíbenější motivy patří koťátka, motýli, srdíčka a květiny. Nejen děti, ale také teenageři ocení speciální kolekci Disney by Apart, která nabízí náušnice s populárními hrdiny animovaných filmů.

Srebrne kolczyki

STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE

Mezi stříbrnými náušnicemi najdete spoustu vzorů s lákavým ovocem a jinými pochoutkami, které děti milují.

Złote kolczyki

ZLATÉ NÁUŠNICE

Perfektní tip na první dětský šperk, který je jemný, okouzlující a zároveň pohodlný při nošení.

Kolczyki z diamentami

DIAMANTOVÉ NÁUŠNICE

Náušnice s diamanty jsou výjimečný šperk, který spojuje nepřehlédnutelný lesk s originálními vzory.

NÁRAMKY PRO DÍVKY

NÁHRDELNÍKY A PŘÍVĚSKY PRO DÍVKY

Naszyjniki i zawieszki

Náhrdelník je krásný šperk, který ocení především starší dívky. Sáhnout můžete po již připravených zlatých a stříbrných náhrdelnících nebo zkombinovat libovolný přívěsek s řetízkem a vytvořit tak vlastní. Ke spoustě přívěsků jsou k dispozici také stejné náušnice, díky čemuž získáte okouzlující soupravu.

Přestože jsme dospělí, vždy budeme milovat sledování animovaných filmů se svými dětmi. Probouzí to v nás vzpomínky a zvláštní pocit nostalgie. Každá pohádková postava je nám totiž svým způsobem blízká. Některé si dokonce pamatujeme z dětství, jiné jsou pro nás nové. Všechny hezké emoce jsme pro Vás přenesli do speciální kolekce šperků a hodinek Disney by Apart, která je inspirována příběhy hrdinů od Star Wars a Disneyho.

Naszyjniki i zawieszki

HODINKY – HIT MEZI DĚTSKÝMI DÁRKY

ŠPERKY PRO DĚVČATA – MOTIVY A KOLEKCE

DÁRKOVÁ KARTA APART

Karta podarunkowa

DÁRKOVÁ KARTA

Věnujte svým dětem dárkovou kartu a nechte výběr vysněného šperku a hodinek na nich.

DÁREK SE VZKAZEM

OSOBISTA DEDYKACJA

OSOBNÍ VĚNOVÁNÍ

Chcete překvapit své děti krásným šperkem nebo hodinkami? Jednoduše vyberte možnost „Poslat jako dárek” a napište svůj vzkaz – ten připojíme ke zboží a pošleme ho malému adresátovi. Garantujeme obrovskou radost!