Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 81

Dovolená

Letní měsíce jsou časem odpočinku, zábavy a relaxace. Dlouho očekávaná dovolená zasluhuje pořádnou přípravu, nové oblečení a hlavně mimořádné doplňky s prázdninovými vzory, které vás pozitivně naladí.

Náramky

Patří mezi oblíbené kousky, které nesmí chybět v žádné šperkovnici. Chystáte se strávit dovolenou opalováním u moře? Pořiďte si náramek s hvězdicí, korálem, mušlí, rybkou nebo kotvou. Milujete cestování a rádi poznáváte nové kultury? Právě pro vás jsou připraveny náramky s přívěsky ve tvaru letadla, kompasu, planety či pohlednice. Žhavým trendem posledních let jsou náramky na provázku, s více přívěsky nebo korálky. Doporučujeme je mezi sebou kombinovat a vytvořit tak soupravu, kterou vám bude každý závidět!

Náušnice

Sháníte působivý doplněk na léto? Zlaté náušnice s hvězdicemi posázenými zářivými diamanty budou pro vás tím pravým. Minimalistické náušnice, tzv. pecky, ve formě letadel či planety Země se skvěle hodí na každodenní nošení. Děti okouzlí náušnice v podobě roztomilých krabů, kaktusů nebo plameňáků s barevným smaltem.

Náhrdelníky a přívěsky

Nejen na dovolené, ale také po celý rok vás zkrášlí originální náhrdelníky s přívěskem letadla, horkovzdušného balónu, planety či mapy. Pro výjimečný look je slaďte s motivem mušle nebo exotického ananasu. Značka Elixa přináší náhrdelníky ozdobené přívěskem se světoznámými památkami či zeměkoulí, které ocení vášniví cestovatelé.

Na Apart.cz objevíte i překrásné přívěsky s hvězdicí, krabem, planetou nebo horkovzdušným balónem. Nezapomeňte je zkombinovat s vhodným řetízkem z naší nabídky a věnujte nezapomenutelný dárek!

Beads

Se šperky Beads si sestavíte nevšední sety na jakoukoliv příležitost. Nejprve zvolte základní typ náramku, náhrdelníku či náušnic a poté na ně navlékněte přívěsky, které budou vyprávět váš osobní příběh a připomínat důležité životní okamžiky. Odpočítáváte dny do začátku prázdnin? Díky přívěskům s letadlem, palmou, hvězdicí, mušlí, planetou nebo krabem se kdykoliv přenesete na písečnou pláž.

Charms

Také s kolekcí Charms si vytvoříte trendy doplňky. Na řetízek s očky připněte přívěsky s populárními vzory. Můžete je postupně sbírat, přidávat a podle nálady či situace obměňovat. Na dovolené u moře vás ozdobí náramek s přívěsky na karabince ve tvaru plameňáka, kraba, hvězdice, zmrzliny, mušle, letadla, chobotnice, zeměkoule, letadla a horkovzdušného balónu.

Pánské šperky s dovolenkovými motivy

Na Apart.cz najdete stylovou značku Aztorin, která nabízí jedinečné kousky pro všechny moderní gentlemany. Náhrdelník, prsten nebo korálkový náramek s přívěskem planety Země se stane neobyčejným dárkem pro všechny milovníky cestování.