Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 28

Chlapeček

Narození miminka je radostnou událostí, kterou je potřeba pořádně oslavit. Například skrze šperky s dívčími nebo chlapeckými motivy, jež se stanou dokonalou památkou na první momenty strávené společně.

Náramky 

Na Apart.cz objevíte zlaté, stříbrné a pozlacené náramky, které budou překrásným dárkem pro novopečenou maminku. K dispozici jsou řetízkové náramky s přívěskem dětských chodidel, dlaní či kočárku, na nějž si můžete nechat vyrýt osobní věnování a tak ho personalizovat, vhodné je zejména jméno, datum nebo krátký vzkaz.

Pro příznivce nejnovějších trendů jsme připravili šňůrkové náramkykolekce Fun Fun, které poslouží také jako originální náramky přátelství. 

Náušnice

Stylovým doplňkem na každodenní nošení jsou náušnice, tzv. pecky, ve tvaru nožiček se třpytivými zirkony a kočárku ozdobeném barevným smaltem.

Náhrdelníky a přívěsky

Pro umocnění celkového dojmu přidejte stříbrný náhrdelník s motivem dětských chodidel nebo srdíčkem. Oslavujete narození chlapce? K této příležitosti se skvěle hodí zlatý náhrdelník s přívěskem a nápisem „It’s a boy“, kterým potěšíte svou milovanou při návratu z porodnice.

V nabídce nechybí ani přívěsky, a to jak v jemném, tak i výrazném designu se zářivými kamínky. Každá maminka od malého rošťáka ocení přívěsek v podobě dětských nožiček či postavičkou. Nezapomeňte ho zkombinovat s vhodným řetízkem, dále přidejte třeba náušnice nebo náramek a sestavte si okouzlující soupravu.

Beads

Se šperky Beads zhotovíte originální náramky, náhrdelníky a náušnice přesně podle svého přání. Mezi bestsellery patří kovový náramek, na léto jej však doporučujeme vyměnit za koženou šňůrku. Navlékněte na ni přívěsky s populárními motivy, které budou představovat osobnost, oblíbenou barvu, zvíře či činnost, a vyprávět tak jedinečný příběh. Nepostradatelné jsou i přívěsky se symboly pro štěstí, například podkovou nebo čtyřlístkem. Romanticky založené ženy poté ocení přívěsky srdce a nekonečna. Sháníte dárek pro novopečenou maminku? Věnujte jí set s přívěskem dětských chodidel, botičky, dupaček, miminka a nápisem „Baby“ či „Love mum“ vyvedeným v modrých pastelových tónech.

Charms

Také s kolekcí Charms si podobným způsobem vytvoříte působivé doplňky na jakoukoliv příležitost. Řetízek s očky ozdobte přívěsky na karabince, které jsou dostupné jak v decentním, tak i nápadném provedení. Nastávající maminku překvapte soupravou se zlatým nebo pozlaceným přívěskem dětských nožiček, jenž jí určitě udělá ohromnou radost. 

Slavnostní

V Apartu najdete i památkové předměty ve formě zlatých nebo stříbrných lžiček, chrastítek a dudlíků, které v sobě ukrývají speciální místo na uložení prvního vypadlého zoubku. K dispozici jsou kousky se vzorem medvídka, čápa, andílka, srdíčka či postavičky, jež se stanou skvělým dárkem zejména ke křtu a při první návštěvě u miminka.