Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 37

Holčička

Mateřství patří mezi nejkrásnější období v životě ženy. Máte doma malou princeznu nebo sháníte dárek pro novopečenou maminku, které se narodila holčička? V obou případech budou perfektní volbou šperky s dívčími motivy.

Náramky

Pořiďte si nádherný doplněk ve formě řetízkového náramku s přívěskem dlaní, dětských chodidel či kočárku s barevným smaltem. Můžete vybírat ze stříbrných, pozlacených nebo zlatých vzorů, a to jak v minimalistickém, tak i ozdobném provedení. V nabídce nechybí ani šňůrkové náramky, které jsou žhavým trendem posledních let.

Náušnice

Krása spočívá v detailech, odměňte sebe či své blízké zajímavými náušnicemi, tzv. peckami, ve tvaru kočárku s růžovým smaltem. K dispozici jsou také stříbrné náušnice s motivem dětských nožiček a třpytivými zirkony, slaďte je s přívěskem ze stejné kolekce a vytvořte jedinečný set pro jakoukoliv příležitost.

Náhrdelníky

Pro výraznější styling přidejte stříbrný náhrdelník s přívěskem dětských chodidel a růžovým nebo čirým korálkem. Mamince holčičky udělá ohromnou radost zlatý náhrdelník se srdíčkovým přívěskem a nápisem „It's a girl“, který se navíc stane památkou na celý život. Naproti tomu malé parádnice ocení zlatý náhrdelník s přívěskem víly či panenky.

Přívěsky

V Apartu objevíte také přívěsky v jemném nebo působivém designu. Nadané tanečnice si zamilují přívěsek ze žlutého či bílého zlata s baletkou a zářivými diamanty. Nezapomeňte jej zkombinovat s vhodným řetízkem a věnujte výjimečný dárek například k narozeninám.

Beads a Charms

Kolekce Beads se skvěle hodí pro všechny ženy a dívky, které si rády sestavují vlastní náramky, náhrdelníky nebo náušnice. Přívěsky a korálky můžete postupně sbírat, různě kombinovat či obměňovat a tím přetvořit styl celé soupravy. Holčičky ocení přívěsek pozlacený růžovým zlatem s panenkou a lesklými zirkony. Nevíte, čím překvapit maminku při návratu z porodnice? Doporučujeme okouzlující soupravu s přívěsky v podobě kytičky, dětské botičky, dupaček, chodidel či nápisu „Baby“ ozdobeným smaltem.

I se šperky Charms si sestavíte originální sety, na řetízek s očky připněte přívěsky na karabince s populárními motivy. Mezi bestsellery patří romantické, zvířecí a rostlinné vzory nebo symboly štěstí. Přívěsky mohou představovat osobnost, oblíbené zvíře, hobby či třeba barvu a vyprávět tak životní příběh. Při příležitosti první návštěvy u miminka budou perfektní přívěsky s dětskými chodidly.

Slavnostní

Pokud si stále nejste jisti, jakým šperkem uděláte největší radost novopečené mamince, prohlédněte si památeční předměty. Oslavujete narození dcery? K dispozici jsou stříbrná chrastítka, dudlíky a lžičky s motivem hvězdičky, zvonku, srdíčka, čápa nebo postavičky posázené růžovými kamínky. Šperk přivedete k dokonalosti pomocí gravírování. Nechte si na něj vyrýt třeba jméno či krátký vzkaz a věnujte nezapomenutelný dárek.