Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 26

Chodidla

Šperky s roztomilým motivem dětských chodidel jsou skvělým tipem na dárek pro novopečenou maminku. Budou jí připomínat první momenty strávené s miminkem a stanou se jedinečnou památkou na celý život.

Náramky s přívěskem v podobě nožiček patří mezi oblíbené doplňky na každodenní nošení. Podle pohlaví děťátka zvolte buď náramek s modrým, nebo růžovým kamínkem. Nabízíme také náramky na černé a červené šňůrce, které jsou žhavým trendem posledních let. Přidejte je ke svým hodinkám, řetízkovému, korálkovému či pevnému náramku a vrstvěte různé barvy nebo materiály.

Na Apart.cz najdete i náušnice posázené třpytivými zirkony, které zkombinujete s jakýmkoliv oblečením.

Celkový styling přivedete k dokonalosti díky minimalistickému nebo naopak výraznému náhrdelníku se vzorem dětských chodidel. Máte doma vysněnou holčičku či chlapečka? Pomocí náhrdelníku s přívěskem ve tvaru srdíčka a nápisem „It’s a boy“ nebo „It’s a girl“ to vykřičíte do světa!

K dispozici jsou také přívěsky ze stříbra a bílého či žlutého zlata ve formě dětských nožiček. Můžete vybírat jak z decentních, tak i zářivých přívěsků se zirkony. Nezapomeňte je sladit s řetízkem a náramkem či náušnicemi ze stejné kolekce, díky čemuž sestavíte originální soupravu.

Se šperky Beads si zhotovíte výjimečné sety, které budou vyprávět váš osobní příběh. Nejprve si zvolte základní typ náramku či náhrdelníku a následně na něj navlékněte přívěsky a zarážky se svými oblíbenými motivy. Zlatý nebo stříbrný přívěsek s dětskými chodidly udělá zaručeně každé mamince ohromnou radost.

I v kolekci Charms najdete jedinečné přívěsky s populárními vzory. Na řetízkový náramek, náhrdelník či náušnice s očky připněte přívěsky na karabince, které budou představovat vaši osobnost a připomínat důležité události v životě. Přívěskem s dětskými nožičkami v jemném designu nebo s barevným smaltem oslavíte nový přírůstek do rodiny.