Slon

Spolu se čtyřlístkem, podkovou a beruškou patří mezi oblíbené talismany pro štěstí. Šperkem se zvířecím motivem,jako je například slon, symbolizující radost, sílu, odhodlání a dlouhověkost, potěšíte své milované za každé situace.

Náušnice

Nabízíme zlaté a stříbrné náušnice, tzv. pecky, ve tvaru slonabarevným smaltem nebo třpytivými zirkony, které se skvěle hodí na každodenní nošení.

Náramek

Sháníte mimořádný dárek pro holčičku k narozeninám či svátku? Doporučujeme zlatý náramek s přívěskem slona a destičkou, na kterou si můžete nechat vyrýt osobní věnování, jméno nebo symbol a věnovat tak dokonalou památku.

Beads

S populární kolekcí Beads si vytvoříte soupravu přesně podle svého přání. Začněte výběrem základního typu náramku či náhrdelníku, na který budete přívěsky a korálky navlékat. Můžete je postupně sbírat, obměňovat nebo kombinovat a pokaždé si tak sestavit úplně nový, působivý doplněk na jakoukoliv příležitost. Přívěsky budou vyprávět váš příběh a popisovat důležité životní okamžiky. V nabídce najdete zvířecí, rostlinné či romantické vzory a mnohé další motivy, ze kterých si jistě vyberete ty pravé pro sebe nebo své blízké. Roztomilý korálek v podobě slona je nejen překrásnou ozdobou, ale také vám bude přinášet štěstí.

Charms

Na stejném principu si zhotovíte jedinečné sety i se šperky Charms. Na řetízkový náramek, náhrdelník nebo náušnice s očky připněte originální přívěsky na karabince. K dispozici jsou minimalistické i výrazné kousky se třpytivými diamanty, zirkony, krystaly či skvostnými perlami. Mezi bestsellery patří přívěsky se srdíčkem, nekonečnem, znamením zvěrokruhu a písmenem. Ve sbírce vám však nesmí chybět ani přívěsek pro štěstí, například čtyřlístek, podkova nebo slon.