Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 35

Beruška

Zvířecí vzory často zastávají symbolický význam. Lev značí sílu, sova moudrost a had vítězství. Stejně tomu je také u berušky, která přináší štěstí. Brouci jsou motivem, který se těší velké popularitě, a to jak u dětí, tak i žen všech věkových kategorií. Prohlédněte si nabídku překrásných šperků s beruškou a vyberte si pro sebe ten pravý kousek.

Náramek

Oblíbeným doplňkem na každodenní nošení se stanou náramky s roztomilou beruškou. Sháníte dárek k narozeninám pro maminku, sestru, nebo nejlepší kamarádku? Zvolte náramek s přívěsky v podobě berušky, podkovy či čtyřlístku, které jí zajistí štěstí.

Malé parádnice ozdobí náramek na řetízku, nebo červené šňůrce. Skvělým tipem jsou i náramky s gravírováním, nechte na ně vyrýt například osobní vzkaz, nebo jméno a věnujte památku na celý život.

Náušnice

Bývají prvním šperkem, který začínají dívky nosit již od útlého věku. Na Apart.cz najdete množství klasických i módních vzorů. Nabízíme populární druhy náušnic jako jsou visací, tzv. pecky, nebo s anglickým zapínáním. K dispozici jsou zlaté, stříbrné a pozlacené náušnice s motivem berušky. Pořiďte si je společně se svou dcerou a bavte se hravými kombinacemi. Dáte přednost kouskům v minimalistickém designu, se smaltem, či lesklými zirkony?

Náhrdelník a přívěsek

Celkový styling přivedete k dokonalosti zlatým náhrdelníkem s beruškou. Milovníci výrazných doplňků ocení náhrdelník vyrobený z ušlechtilé oceli od značky Artelioni.

Skvělým tipem na dárek pro holčičky k narozeninám je přívěsek ve formě písmena, srdíčka, čtyřlístku, nebo podkovy ozdobené barevnou beruškou. Slaďte k němu vhodný řetízek, náušnice či náramek a vytvořte tak překrásnou soupravu, která se navíc stane talismanem pro štěstí.

Beads

S kolekcí Beads si sestavíte originální sety přesně podle svého přání. Jedinečné korálky, přívěsky a zarážky vám budou připomínat důležité okamžiky, reflektovat vaši osobnost, záliby, oblíbené zvíře nebo barvu. Můžete je obměňovat, postupně sbírat a přidávat, například podle příležitosti či ročního období. K jaru se nejlépe hodí přívěsek s motivem srdce, květu, listu, vážky, motýla nebo právě berušky. Inspiraci hledejte mezi hotovými šperky, které jsme připravili za použití těch nejpopulárnějších vzorů.