Beads

V nabídce značky Apart naleznete kromě ostatních šperků i velmi populární náramky s korálky a přívěsky. Kolekce obsahuje více než 500 kousků v nejrůznějších motivech a vzorech, které umožňují tvorbu téměř nekonečného množství působivých kombinací. Sbírejte je a postupně přidávejte či obměňujte podle příležitosti.

Základní šperk Beads

Nejoblíbenějším typem jsou zlaté, stříbrné a pozlacené náramky, jež jsou k dispozici ve velikostech od 17 do 21 centimetrů. Zajímavým detailem je zapínání ve tvaru srdce. Na léto doporučujeme náramek v podobě kožené šňůrky.

Vyzkoušejte i stříbrné náhrdelníky s výrazným přívěskem. Noste ho samostatně, nebo ve spojení s korálky. Završte celý komplet speciálními náušnicemi.

Přívěsky Beads

Důležitou součástí kolekce jsou kouzelné korálky a přívěsky. Bohatá nabídka obsahuje úchvatné zlaté a stříbrné vzory pozlacené žlutým či velice módním růžovým zlatem, mezi nimiž najdete oblíbené motivy jako je srdíčko, nekonečno, květina, lapač snů, čtyřlístek, hvězda, zvíře, ale i originální přívěsky ve tvaru kočičky maneki-neko nebo s tématem dovolené. Pro milovníky barev navrhujeme korálky s krystaly, muránským sklem či smaltem v půvabných odstínech růžové, červené, modré, černé, zlaté a stříbrné.

Zarážka na náramek

Dalším zajímavým způsobem, jak Beadsy ozdobit, jsou zlaté, stříbrné a pozlacené zarážky se vzory v decentním tvaru, s motivem motýla, vážky, včely, květin, srdce či osázené lesklými kamínky. Kromě toho, že se jedná o působivé doplňky, mají i svoji praktickou funkci. Umožňují upevnit korálky nebo přívěsky na určitou část náramku, a hlavně zabraňují jejich nechtěné ztrátě při zapínání a rozepínání.

Soupravy Beads

Hotové sety jsou připravené zkrášlit každé dámské zápěstí a dekolt. Vybírejte z populárních barevných, romantických nebo výrazných sad se zirkony.

Věnujte osobitý šperk

Hledáte-li krásný dárek k narozeninám či Vánocům, kolekce Beads je jasnou volbou. Jelikož své blízké znáte nejlépe, poskládejte originální kousek ve stylu, který maminku, přítelkyni, kamarádku nebo sestru prostě okouzlí. Nadšené sběratelky se neobejdou bez překrásné šperkovnice značky Apart.

Slon

Spolu se čtyřlístkem, podkovou a beruškou patří mezi oblíbené talismany pro štěstí. Šperkem se zvířecím motivem,jako je například slon, symbolizující radost, sílu, odhodlání a dlouhověkost, potěšíte své milované za každé situace.

Náušnice

Nabízíme zlaté a stříbrné náušnice, tzv. pecky, ve tvaru slonabarevným smaltem nebo třpytivými zirkony, které se skvěle hodí na každodenní nošení.

Náramek

Sháníte mimořádný dárek pro holčičku k narozeninám či svátku? Doporučujeme zlatý náramek s přívěskem slona a destičkou, na kterou si můžete nechat vyrýt osobní věnování, jméno nebo symbol a věnovat tak dokonalou památku.

Beads

S populární kolekcí Beads si vytvoříte soupravu přesně podle svého přání. Začněte výběrem základního typu náramku či náhrdelníku, na který budete přívěsky a korálky navlékat. Můžete je postupně sbírat, obměňovat nebo kombinovat a pokaždé si tak sestavit úplně nový, působivý doplněk na jakoukoliv příležitost. Přívěsky budou vyprávět váš příběh a popisovat důležité životní okamžiky. V nabídce najdete zvířecí, rostlinné či romantické vzory a mnohé další motivy, ze kterých si jistě vyberete ty pravé pro sebe nebo své blízké. Roztomilý korálek v podobě slona je nejen překrásnou ozdobou, ale také vám bude přinášet štěstí.

Charms

Na stejném principu si zhotovíte jedinečné sety i se šperky Charms. Na řetízkový náramek, náhrdelník nebo náušnice s očky připněte originální přívěsky na karabince. K dispozici jsou minimalistické i výrazné kousky se třpytivými diamanty, zirkony, krystaly či skvostnými perlami. Mezi bestsellery patří přívěsky se srdíčkem, nekonečnem, znamením zvěrokruhu a písmenem. Ve sbírce vám však nesmí chybět ani přívěsek pro štěstí, například čtyřlístek, podkova nebo slon.