Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 35

Podkova

Je již po staletí symbolem blahobytu. Věří se, že zavěšená nad dveřmi konci vzhůru, zajistí prosperitu domácnosti. I v dnešní době patří mezi oblíbenou bytovou dekoraci a dárek pro štěstí, který věnujeme například novomanželům. Šperky s podkovou jsou sice decentnější, ale stejně působivou variantou.

Náramek

Tvar podkovy často najdeme ve spojení s dalšími populárními motivy, zejména beruškou nebo čtyřlístkem. Vybírejte z nadčasových zlatých, stříbrných a pozlacených řetízkových náramků. Podkovičkou na trendy černé či červené šňůrce překvapte nejlepší kamarádku na její svátek nebo narozeniny.

Náhrdelník a přívěsek na řetízek

Zajímavou každodenní ozdobou je náhrdelník s podkovou. Originální stříbrné a pozlacené řetízky s více přívěsky si zamilujete. Slaďte je s jednoduchým basic tričkem a nechte vyniknout všechny motivy. Na večer zvolte kousky osazené zirkony, které se vyznačují nepřehlédnutelným leskem.

Přívěsek se zlatou podkovou se stane překrásným symbolickým dárkem. Zavěšen na řetízku z nabídky Apart potěší jak dospělé, tak i děti.

Beads a Charms

Kolekce pro tvorbu osobitých setů náramků, náhrdelníků a náušnic. Složte si mimořádný doplněk s přívěsky a korálky Beads, nebo se inspirujte hotovými soupravami. Můžete je jednoduše obměňovat a podle situace vytvořit šperk v úplně jiném stylu. Začněte přidáním klasických korálků s oblíbenými barvami nebo symboly. Mezi populární tvary patří zejména srdce, nekonečno, písmeno, znamení zvěrokruhu a motivy štěstí, jakými jsou čtyřlístek nebo právě podkova.

Stejným způsobem můžete sestavovat i šperky Charms. Ozdobte jimi své zápěstí nebo dekolt, připněte na ně podkovu a další okouzlující přívěsky.

Obě kolekce se hodí jako vyjímečný dárek k narozeninám, svátku nebo jako náramky přátelství. Dodají pocit sebevědomí a zajistí obdiv vašeho okolí.