Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 37

Miminko

Na Apart.cz objevíte překrásné šperky s dětskými motivy, které potěší novopečené maminky.

Náramky a náušnice

K dispozici jsou zlaté, stříbrné a pozlacené náramky s přívěskem dětských nožiček. Oslavujete narození holčičky nebo chlapečka? Nabízíme náramky jak s modrým, růžovým, tak i čirým kamínkem, které vás zajímavě ozdobí a navíc se stanou dokonalou památkou. Pro vyznavače minimalismu jsme připravili jemné náramky na řetízku či trendy šňůrce.

Náušnice, tzv. pecky, ve tvaru chodidel se třpytivými zirkony budou mimořádným doplňkem na každý den.

Náhrdelníky a přívěsky na řetízek

Stále častěji se pořádají tzv. „Baby Showers“, na kterých se nastávající rodiče setkávají se svými přáteli a rodinou. Nejdůležitějším momentem celé události je prozrazení pohlaví miminka. Překvapte všechny přítomné stylovým kouskem ve formě zlatého náhrdelníku se srdíčkovým přívěskem a nápisem „It’s a boy“ nebo „It’s a girl“.

Skvělým tipem na dárek je stříbrný či pozlacený náhrdelník s přívěskem dětských nožiček. Zkombinujte ho také s náramkem ze stejné kolekce a věnujte působivou soupravu, která zaručeně udělá radost.

V nabídce najdete i jedinečné přívěsky s dětskými chodidly, nezapomeňte je sladit s vhodným řetízkem, jen tak budou připraveny ihned udělat radost.

Beads

S populárními šperky Beads si sestavíte originální náramky, náhrdelníky či náušnicepřívěsky a korálky. Můžete je postupně sbírat, přidávat a podle nálady nebo situace obměňovat. Stanou se výjimečným doplňkem, který bude vyprávět váš životní příběh, a hlavně přinášet štěstí! Oblíbené jsou především přívěsky se znamením zvěrokruhu, písmenem,květinou, srdcem a nekonečnem.

Každé mamince zaručeně udělají radost přívěsky s nápisem „Máma“, „Mum“ nebo „Baby“ a dětskými motivy, jako je slon, kachnička, králíček, jednorožec, botička, bodýčko, lahvička, dudlík, dinosaurus, dráček či chodidla.

Charms

Také se šperky Charms si vytvoříte překrásné sety pro sebe nebo své milované. Na řetízek s očky připněte přívěsky na karabince v jemném či nápadném provedení s lesklými kamínky. K příležitosti narození miminka se perfektně hodí přívěsek s dětskými nožičkami.

Slavnostní

Při křtu svatém a na první návštěvě u novorozeného děťátka bývá zvykem věnovat dárek na památku. Tradičně to je například řetízek s medailonkem, křížkem, nebo písmenkem a dětské náušničky ze zlata.

Zajímavou variantou jsou i zlatá či stříbrná chrastítka, lžičky a dudlíky s postavičkou andílka, které v sobě ukrývají speciální místo na uložení prvního vypadlého zoubku. Vzor dle svého výběru můžete personalizovat prostřednictvím gravírování, nechte na něj vyrýt krátký vzkaz, jméno, datum nebo váhu dítěte.