Kompas

Je oblíbený mezi všemi turisty, kterým pomáhá určovat správný směr cesty. Spolu s kotvou se stal typickým symbolem námořníků. Mimo to je také nevšedním talismanem, který nesmí chybět žádnému milovníkovi cestování. Prohlédněte si nabídku překrásných šperků s motivem kompasu a pořiďte sobě nebo svým blízkým stylový doplněk!

Náramky

Pro ženy jsou k dispozici stříbrné či pozlacené náramky s přívěskem ve tvaru kompasu s lesklými detaily. Doporučujeme například šňůrkový náramek, který patří mezi žhavé trendy posledních let. Pro moderní gentlemany je připravena kolekce pánských náramků s řetízkem nebo koženým řemínkem.

Náušnice

Sháníte-li jemnou ozdobu na každodenní nošení, budou pro vás pozlacené náušnice, tzv. pecky, ve formě kompasu ty pravé. Sladíte je s jakýmkoliv outfitem nebo příležitostí.

Náhrdelník

Pro celkový styling zvolte stříbrný či pozlacený náhrdelník v podobě kompasu. Zkombinujte jej s náramkem a sestavte tak překrásnou soupravu. Vášniví cestovatelé ocení náhrdelník s motivem zeměkoule a kompasu od značky Elixa. Můžete vybírat z varianty ve stříbrné barvě nebo odstínu růžového zlata.

Beads a Charms

Se šperky Beads si vytvoříte jedinečné sety přesně podle svého přání. Nejprve si vyberte základní typ náramku či náhrdelníku, na který budete přidávat korálky a přívěsky se svými oblíbenými motivy. Mezi bestsellery patří romantické a rostlinné vzory. Jste fanoušci plachtění nebo jachtingu? Pořiďte si přívěsek ve tvaru kompasu, kterým dáte najevo své hobby.

Stejným způsobem si zhotovíte působivé soupravy i s kolekcí Charms. Na řetízek s očky připněte přívěsky, které budou představovat vaši osobnost. Skvělý je například motiv písmene, milovaného zvířete nebo se znamení zvěrokruhu. Ocitli jste se v těžké životní situaci a potřebujete najít tu správnou cestu? S tím vám pomůže přívěsek ve formě kompasu.

Klíčenky a manžetové knoflíčky

Sháníte dárek pro svého přítele, tatínka nebo bratra? Značka Aztorin přináší moderní doplňky pro muže, ze kterých si vybere opravdu každý. Elegáni ocení manžetové knoflíčky ve stylovém designu kompasu. Kromě nich v nabídce najdete i originální klíčenky s kompasem, které ozdobí například klíče od auta nebo lodi.