Kotva

Je symbolem stability, důvěry a bezpečí. Šperky s kotvou patří mezi must-have doplňky, které vás skvěle ozdobí nejen během letních měsíců, ale i po celý rok. Také se stanou dokonalým dárkem při mnoha příležitostech. Dáte jimi najevo, že je ve vás láska pevně ukotvená stejně jako loď v přístavu.

Pro dámy jsme připravili stříbrný náramek v neobvyklém designu s kotvou a jantarem. Při procházce po pláži vám nesmí chybět šňůrkový náramek s přívěskem ve tvaru hvězdice, mušle a hlavně kotvy.

Značka Aztorin přináší originální kousky vyrobené z ušlechtilé oceli, které potěší všechny moderní muže. Nevíte, co věnovat svému příteli, bratrovi nebo tatínkovi k narozeninám? Pořiďte mu pánský náramek s kotvou. K dispozici jsou řetízkové, provázkové i kožené varianty. Mezi žhavé trendy patří korálkové náramky s lávovými kameny, acháty nebo tygřím okem.

V nabídce najdete také pánské náhrdelníky a prsteny s kotvou. Zde platí, že čím výraznější vzor zvolíte, tím dosáhnete působivějšího výsledku. Doporučujeme například pečetní prsten s motivem kotvy.

Pro všechny námořníky a milovníky lodí je k dispozici stylová klíčenka s kotvou. Připněte ji na klíče nebo zip od tašky a mějte tak svůj oblíbený talisman neustále při sobě.