Rekrutacja

NÁBOR


Zaujala vás některá naše pracovní nabídka, nebo tu pravou stále hledáte? Doporučujeme vám pravidelně navštěvovat tuto webovou stránku a kontrolovat nejnovější inzeráty.

Pokud byste se chtěli stát součástí našeho týmu i přesto, že není aktuálně volná žádná pracovní pozice, zašlete nám svůj životopis a my vás budeme případně kontaktovat.

Naše zaměstnance tvoří nejen lidé s bohatými zkušenostmi a odborníci, ale také úplní nováčci na trhu práce.

Oferta pracy

1. Nabídka práce


Našli jste nabídku práce, která vás zaujala?
To je skvělé!
Pečlivě si ji přečtěte a věnujte pozornost požadavkům i umístění pracoviště. Řetězec našich prodejen pokrývá všechna velká města v České republice. Samotné sídlo společnosti se nachází ve Zlíně.

Aplikacja

2. Životopis


Zašlete nám svůj životopis – důležité je, aby byl čitelný a obsahoval podrobné informace o dosaženém vzdělání i předchozích zaměstnání.

Nezapomeňte uvést své dovednosti, úspěchy a silné stránky!

Zadzwonimy

3. Zavoláme vám


Pokud jste úspěšně absolvovali první fázi náboru, tj. zaslání životopisu, můžeme se posunout na další krok – zavoláme vám a společně vybereme termín schůzky.
Jestliže máte jakékoliv dotazy k nabízené pracovní pozici, neváhejte se na ně zeptat, rádi vám poskytneme veškeré informace.

Spotkanie

4. Osobní pohovor


V případě, že se ucházíte o práci v sídle společnosti, povedou nábor vždy vedoucí příslušných oddělení. Pokud máte zájem o práci na naší prodejně, čeká vás pohovor s výkonným ředitelem.

Většina pohovorů je jednofázová, nicméně na některé pozice požadujeme dvě osobní schůzky. O tom vás budeme předem informovat.

Co vás na pohovoru přesně čeká? Zeptáme se na vaše dosažené vzdělání, předešlé profesní zkušenosti a budoucí očekávání. Vyžaduje-li pracoviště jazykové znalosti, může být část pohovoru vedena v cizím jazyce. Také se nás můžete zeptat na jakékoliv otázky týkající se APARTu nebo nabízené pozice.

Více o nás zjistíte na apart.cz

Informacja

5. Informace o výsledku pohovoru


Bez ohledu na výsledek pohovoru vás budeme po schůzce telefonicky nebo e-mailem kontaktovat – a to i přesto, že vám v danou chvíli nebudeme moci nabídnout práci.
Pokud se naopak rozhodneme, že vás chceme přijmout do svého týmu, telefonicky se s vámi spojíme a předložíme vám navrhované podmínky zaměstnání.

Přejeme hodně štěstí!

DŮLEŽITÉ INFORMACE!


Dovolujeme si vás informovat, že Apart Czech Republic, s.r.o. ve svých pracovních inzerátech nikdy nepožaduje po zájemcích zasílat kopii dokladů totožnosti (včetně občanského průkazu). Buďte opatrní a na podobné žádosti nereagujte. V e-mailové korespondenci s uchazeči používáme pouze e-mailové adresy označující doménu apart.cz.

Zahájení spolupráce vždy předchází osobní schůzka a přijímací pohovor s kandidátem.