Piękna praca
Piękna praca

PRÁCE S KRÁSOU


Práce v APARTu je skutečnou satisfakcí s mnoha výhodami. Kromě těch níže zmíněných má ještě jeden velký a nenahraditelný přínos – každodenní práce s krásou v okouzlujícím světě šperků, hodinek a designu. To představuje jedinečnou přidanou hodnotu pro všechny pracovníky a odlišuje tak APART od jiných zaměstnavatelů.

VÝHODY

Stabilnosć zatrudnienia

STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ


Tato hodnota vyplývá z postavení společnosti na trhu, statusu rodinné firmy a také z HR politiky. To nejsou pouhá slova – mnoho našich zaměstnanců je s námi již řadu let. V APARTu pracují také celé rodiny, a přestože se mnoho zaměstnavatelů takovým situacím vyhýbá, jsme hrdí, když rodiče, kteří pro nás pracují, povzbuzují své děti k rozvoji kariéry právě v APARTu. To je nejlepší důkaz bezpečí, který jako zaměstnavatel můžeme nabídnout.

Szkolenia

ŠKOLENÍ A ROZVOJ


V našem odvětví je odbornost nesmírně důležitá. Svým zaměstnancům garantujeme zaučení, poskytování odborných znalostí i pravidelných školení. Během jejich profesní kariéry zajišťujeme kontakt s kvalifikovaným koučem, který posuzuje úroveň získaných kompetencí. Také provádíme pravidelné hodnocení zaměstnanců – našich „diamantů“ – které lze stejně jako drahokam ve šperku proměnit v nádherný „briliant“.

Możliwość awansu

MOŽNOST POVÝŠENÍ


V APARTu není kariérní růst vzácností. Naopak umíme ocenit zaměstnance, kteří si získali naši důvěru a prokázali nadprůměrné nasazení. Historie firmy je plná takových příběhů a cesta k povýšení je otevřená každému.

Możliwość awansu

ZAMĚSTNANECKÉ SLEVY


Naši zaměstnanci mohou nakupovat šperky a hodinky z nabídky APART za zvýhodněné ceny. Více informací se o tomto mimořádném benefitu dozvíte na osobním pohovoru.

atmosfera

PRACOVNÍ ATMOSFÉRA


APART je rodinný podnik s dlouholetou tradicí. Pro své zaměstnance se snaží zajistit bezpečné pracovní prostředí, které je naplněno přátelskou atmosférou, což přispívá k utváření pevných vztahů a efektivní práci.

godziny

PRACOVNÍ DOBA


Práce v prodejnách APART je založena na směnném systému, včetně víkendů. Jednotlivá oddělení centrály zpravidla pracují 8 hodin denně od pondělí do pátku.

Ve výjimečných případech umožňujeme práci na dálku, například v marketingovém oddělení.

warunki pracy

PRACOVNÍ PODMÍNKY


Prodejny APART se liší od ostatních pracovišť především vkusným, decentním interiérem a dokonale přizpůsobeným prostorem, ve kterém se dá během plnění pracovních povinností jednoduše pohybovat. Takto uspořádaná prodejna, plná krásných a luxusních produktů, je jedinečným místem, kde se práce mění v opravdové potěšení.

Jsme si vědomi, že klíčovým pojítkem mezi firmou a zákazníkem jsou právě naši zaměstnanci. Proto se jim snažíme zajistit co nejlepší pracovní podmínky, které vedou k dosažení efektivních výsledků.

Samozřejmě i o zaměstnance centrály je dobře postaráno. Zrekonstruované sídlo společnosti nabízí moderní a klimatizované kanceláře, které poskytují maximální komfort při práci.

wymagamy

POŽADUJEME


Očekávání vůči našim zaměstnancům jsou jasně definována: požadujeme odhodlání, poctivost a profesionalitu. Na oplátku se můžete těšit na rozvoj svého talentu a možný karierní růst.
Je to jen na Vás!