Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 5

Visací zámky

Zamilované dvojice na ně často nechávají vyrýt své iniciály, datum první schůzky či sňatku a poté je zavěšují na mosty, ploty, zábradlí nebo jiná veřejná místa. Legenda říká, že tato romantická tradice se poprvé objevila ve Florencii a brzy se stala natolik populární, že se rozšířila po celém světě. Velkoměsta však tento trend sužuje natolik, že dochází k ničení kulturních památek a na mnohých místech je již zakázáno další "zámky lásky" přidávat, v opačném případě jsou ihned odstraněny. Celý rituál pak ztrácí smysl. Vhodnější alternativou, jak můžete vyjádřit své city a mít oblíbený symbol stále u sebe, je překrásný šperk.

V nabídce Apart najdete mimořádné doplňky, a to jak v moderním, tak i klasickém provedení. Na každodenní nošení doporučujeme zlatý či stříbrný náramek s motivem visacího zámku. Vzory značky Elixa jsou inspirovány nejnovější módou, okouzlí vás jedinečným designem a výrazně propracovanými detaily. Pořiďte si náramek s dvojitým řetízkem a přívěsky, nechte si na něj vygravírovat osobní věnování a vyznejte své přítelkyni lásku originálním způsobem!

Své city můžete dávat najevo mnoha způsoby, pravdou však zůstává, že neexistuje žena, kterou by nepotěšilo dostat oslnivý šperk. Když navíc zvolíte takový, který skrývá speciální význam, úspěch je zaručen! K tomu se skvěle hodí například náhrdelník s visacím zámkem, jelikož jej vaše milovaná bude nosit blízko srdce. K dispozici je také třpytivý přívěsek se zirkony. Nezapomeňte k němu vybrat vhodný řetízek a celkový styling zakončete náušnicemi s lesklými kamínky, které obličej krásně rozzáří. Stanou se dokonalým dárkem při mnoha příležitostech, zejména na svátek Sv. Valentýna nebo výročí.

Kolekce Beads umožňuje vytvářet osobité soupravy přesně podle vašeho přání. Díky bohaté nabídce přívěsků a korálků si sestavíte jedinečný kousek, který bude zároveň sloužit jako talisman pro štěstí. Visacím zámkem vyjádříte kromě lásky i vřelé přátelské vztahy, a proto jej ocení nejen vaše maminka a sestra, ale i nejlepší kamarádka.

Stejným způsobem si jednoduše poskládáte vlastní náramek, náhrdelník nebo náušnice také s kolekcí Charms. Na řetízek s očky připněte přívěsky s oblíbenými motivy, mezi které patří například i "zámek lásky". Poutavá je rovněž kombinace s dalšími romantickými tvary, jako je třeba symbol nekonečna či klíček, který má sílu odemknout nejen visací zámek, ale i vaše srdce.