Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 55

Tlapky

Patří mezi oblíbené motivy všech milovníků psů i koček. Připomeňte si kouzelné okamžiky strávené v blízkosti svého domácího mazlíčka a pořiďte si šperk se vzorem tlapek.

Náramky

Jsou univerzálními doplňky, které vás ozdobí při jakékoliv příležitosti. Šňůrkový náramek s přívěskem v podobě packy z kolekce Fun Fun se stane perfektním dárkem pro vaši nejlepší kamarádku nebo sestru. Řetízkový náramek s tlapkou okouzlí příznivce nejnovějších trendů. V letních měsících a na opálené kůži nejlépe vyniknou zlaté šperky. Vyzkoušejte například pozlacený řetízek na kotník.

Náušnice

Stříbrné náušnice, tzv. pecky, ve tvaru tlapek jsou decentními kousky na každý den. K dispozici jsou i náušnice z bílého a žlutého zlata v minimalistickém designu. Malým princeznám věnujte náušničky s barveným smaltem.

Přívěsek

Dejte svému oblíbenému řetízku novou podobu a pořiďte si zlatý nebo stříbrný přívěsek s tlapkami. Nabízíme jemné či výrazné vzory se třpytivými zirkony. Zkombinujte je s náušnicemi ze stejné kolekce a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

Beads

Se šperky Beads si sestavíte jedinečnou soupravu, která vás zkrášlí při jakékoliv příležitosti. Na základní typ náramku, náhrdelníku či náušnic navlékněte přívěsky přesně podle svého přání. Korálkem nebo přívěskem s tlapkami dáte najevo lásku ke svému mazlíčkovi.

Charms

I s kolekcí Charms si vytvoříte moderní a zároveň nadčasový kousek. Na zlatý nebo stříbrný řetízek s očky připněte přívěsky s populárními motivy. Zajímavým doplňkem vaší sbírky se stane přívěsek ve tvaru packy. Přidejte k němu i další přívěsky se zvířecími vzory, například s kočkou nebo pejskem, a těšte se ze stylového setu, který každého okouzlí.