Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 227

Symbolika

Na Apart.cz najdete trendy šperky inspirované stylem celebrit. Bohatá nabídka obsahuje více než 500 vzorů s populárními symboly, a to jak v jemné, tak i výrazné podobě se třpytivými kamínky. Vybírejte mezi náramky, náhrdelníky a náušnicemi s oblíbenými motivy a věnujte sobě nebo svým blízkým nezapomenutelný dárek!

Náramek

Jedinečným doplňkem na každodenní nošení se stanou náramky s přívěskem ve formě srdce, nekonečna, podkovy, čtyřlístku či stromu života. Minimalisté ocení náramky s kruhy, placičkami a drobnými kuličkami.

V módě jsou také náramky na dvojitém řetízku a s více přívěsky. Pro příznivce barevných nebo třpytivých šperků jsou připraveny náramky se zirkony, diamanty, markazity, acháty a skleněnými korálky. Popusťte uzdu fantazii, přidejte je ke svým hodinkám či pevnému náramku a vytvořte si překrásné sety na jakoukoliv příležitost.

Náušnice

K dispozici jsou zlaté, stříbrné a pozlacené náušnice se symboly lásky nebo štěstí. Na slavnostní události doporučujeme visací náušnice se vzorem mincí, stromů života, srdcí, křížků, čtyřlístků, placiček či kosočtverců.

Náhrdelníky

Hledáte působivý dárek k narozeninám nebo svátku? Náhrdelník s přívěskem ve tvaru písmena, listu a květu patří mezi univerzální kousky, které udělají radost jak vaší mamince a sestře, tak i nejlepší kamarádce.

Dejte najevo svou lásku a překvapte své milované náhrdelníkem se srdcem, nekonečnem, nápisem „Love“, klíčkem či srdečním pulsem.

Vášnivou cestovatelku potěší náhrdelník s přívěskem v podobě planety Země a letadla.

Mezi bestsellery patří motivy pro štěstí, zvolte třeba náhrdelník s lapačem snů, křížkem, čtyřlístkem, mincí nebo podkovou.

Originální náhrdelníky s více přívěsky, barevnými detaily či na dvojitém řetízku k vám přitáhnou pozornost. Nabízíme také náhrdelníky v jemném designu, které zkombinujete s jakýmkoliv oblečením.

Krása šperků vynikne o to více, pokud jsou věnovány v soupravě. Gravírování je poté skvělým způsobem, jak je ještě více personalizovat. Nechte si ně vyrýt například krátký vzkaz, symbol, jméno nebo číslo.