Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 109

Pták

Ustálené rčení „létat volně jako pták“ je znakem lidské touhy po svobodě. Motivy ptáčků patří na špercích mezi jedny z nejpopulárnějších. Dodávají jim totiž lehkost a něžnost. Každý druh má svůj vlastní význam, například hrdlička je symbolem čistoty, ochrany a lásky, zatímco sova značí moudrost a sečtělost. Trendem posledních let jsou především vlaštovky, které si oblíbili jak umělci, tak i věční snílci.

Náramky

Na Apart.cz najdete bohatou nabídku zlatých, stříbrných i pozlacených náramků s okouzlujícím motivem ptáčků. Milovníci třpytivých doplňků potěší náramky s lesklými zirkony, onyxy nebo skleněnými korálky. Oblíbenými talismany na každý den jsou šňůrkové náramky. Zajímavým kouskem je také náramek s přívěskem ve formě origami jestřába. Na letní měsíce si pořiďte řetízek na kotník s drobnými přívěsky ve tvaru nekonečna, ptáčka, vážky, placičky, křídla nebo čtyřlístku.

Náhrdelníky a přívěsky

Celkový look přivedete k dokonalosti náhrdelníkem v podobném stylu. K dispozici jsou náhrdelníky s vlaštovkou, kolibříkem nebo orlem. Ochranu vám zajistí dvojitý řetízek s hrdličkou, která nese snítku. Darujte ho třeba své mamince, sestře nebo přítelkyni.

Nabízíme také jedinečné přívěsky s motivem ptáčků. Ty nejmenší okouzlí přívěsky v podobě sovy, vrabce nebo kačenky se smaltovanými detaily. Dospělé ženy ocení zlatý přívěsek s hrdličkou a srdcem. Nezapomeňte k němu zvolit i vhodný řetízek, jen tak udělá tu největší radost.

Náušnice

Působivým doplňkem jsou také zlaté a stříbrné náušnice, tzv. pecky, ve formě ptáčků. Vybírejte z minimalistických i výrazných kousků se třpytivými kamínky nebo barevným smaltem. Přidejte k nim přívěsek, náhrdelník či náramek ze stejné kolekce, nebo si rovnou pořiďte celou sadu a věnujte nezapomenutelný dárek!

Přívěsky na náramky

S populárními šperky Beads si vytvoříte překrásné soupravy. Přívěsky a korálky s nejrůznějšími druhy ptáčků skvěle ladí s květinovými či romantickými vzory. Svou vyvolenou potěšíte doplňkem s přívěskem v podobě labutě, který se stane symbolem vaší lásky.

I s kolekcí Charms si sestavíte jedinečnou soupravu, kterou vám bude každý závidět. Na řetízek s očky připněte přívěsky se svými oblíbenými motivy například s ptáky. Na tropické dovolené vás stylově ozdobí třpytivý přívěsek ve tvaru plameňáka nebo kolibříka. Milovníci knih a pilní studenti ocení přívěsek se sovou.