Beads

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 42

Beads

V nabídce značky Apart naleznete kromě ostatních šperků i velmi populární náramky s korálky a přívěsky. Kolekce obsahuje více než 500 kousků v nejrůznějších motivech a vzorech, které umožňují tvorbu téměř nekonečného množství působivých kombinací. Sbírejte je a postupně přidávejte či obměňujte podle příležitosti.

Základní šperk Beads

Nejoblíbenějším typem jsou zlaté, stříbrné a pozlacené náramky, jež jsou k dispozici ve velikostech od 17 do 21 centimetrů. Zajímavým detailem je zapínání ve tvaru srdce. Na léto doporučujeme náramek v podobě kožené šňůrky.

Vyzkoušejte i stříbrné náhrdelníky s výrazným přívěskem. Noste ho samostatně, nebo ve spojení s korálky. Završte celý komplet speciálními náušnicemi.

Přívěsky Beads

Důležitou součástí kolekce jsou kouzelné korálky a přívěsky. Bohatá nabídka obsahuje úchvatné zlaté a stříbrné vzory pozlacené žlutým či velice módním růžovým zlatem, mezi nimiž najdete oblíbené motivy jako je srdíčko, nekonečno, květina, lapač snů, čtyřlístek, hvězda, zvíře, ale i originální přívěsky ve tvaru kočičky maneki-neko nebo s tématem dovolené. Pro milovníky barev navrhujeme korálky s krystaly, muránským sklem či smaltem v půvabných odstínech růžové, červené, modré, černé, zlaté a stříbrné.

Zarážka na náramek

Dalším zajímavým způsobem, jak Beadsy ozdobit, jsou zlaté, stříbrné a pozlacené zarážky se vzory v decentním tvaru, s motivem motýla, vážky, včely, květin, srdce či osázené lesklými kamínky. Kromě toho, že se jedná o působivé doplňky, mají i svoji praktickou funkci. Umožňují upevnit korálky nebo přívěsky na určitou část náramku, a hlavně zabraňují jejich nechtěné ztrátě při zapínání a rozepínání.

Soupravy Beads

Hotové sety jsou připravené zkrášlit každé dámské zápěstí a dekolt. Vybírejte z populárních barevných, romantických nebo výrazných sad se zirkony.

Věnujte osobitý šperk

Hledáte-li krásný dárek k narozeninám či Vánocům, kolekce Beads je jasnou volbou. Jelikož své blízké znáte nejlépe, poskládejte originální kousek ve stylu, který maminku, přítelkyni, kamarádku nebo sestru prostě okouzlí. Nadšené sběratelky se neobejdou bez překrásné šperkovnice značky Apart.

Písmeno

Vybírejte z více než 280 překrásných vzorů s tímto oblíbeným motivem. Šperky s přívěsky ve tvaru začátečního písmena jsou jedinečným každodenním doplňkem. Vzbuzují zájem a pokládají otázku, komu tyto iniciály patří?

Náramek

Šňůrkové náramky z kolekce Fun Fun jsou hitem číslo jedna! Okouzlující zlatý, pozlacený nebo stříbrný náramek s písmenkem jednoduše zkombinujete také s ostatními šperky a hodinkami. K dispozici jsou i minimalistické řetízky na nohu, jež oceníte především během letních měsíců.

Náhrdelník

Ozdobí vás při jakékoliv příležitosti. V nabídce objevíte jemné zlaté, stříbrné a pozlacené náhrdelníky s písmeny. Výrazné vzory od značky Elixa jsou inspirovány nejnovějšími trendy, které se vyznačují prvky maximalismu. Náhrdelníky jsou "must have" kousky, které můžete nosit společně s dalšími šperky, zejména s řetízky nebo nadčasovou šňůrou perel.

Přívěsky

Stříbrné či zlaté přívěsky v podobě písmen jsou populárním dárkem také pro děti. Tradičně se věnují při příležitosti narození miminka. Vybírejte z originálních produktů v minimalistickém i nápadném designu.

Beads a Charms

Mimořádná kolekce šperků, která umožňuje sestavovat osobité soupravy s korálky a přívěsky. Jejich snadnou výměnou pak celkový vzhled přizpůsobíte situaci či momentální náladě. Zlaté, stříbrné a pozlacené vzory s písmeny jsou zajímavým detailem, jak šperk personalizovat. V nabídce najdete také varianty se zirkony nebo bez kamínků.

I na náramky, náhrdelníky či náušnice značky Charms můžete připnout zlatá, stříbrná nebo pozlacená písmenka a vytvořit tak originální módní doplněk.

Náušnice

Stříbrné či zlaté písmenkové náušnice jsou decentní šperk. K dispozici jsou překrásné kousky s lesklými drahokamy i v jemné vzory. Děti si zamilují náušničky s písmenkem a dalšími motivy jako jsou například kytičky v roztomilém designu s barevným smaltem.