Pejsek

Jak se říká: „Pes je nejlepší přítel člověka.“ Tito čtyřnozí kamarádi patří mezi jedny z nejoblíbenějších mazlíčků na světě. A proto žádnému milovníkovi těchto obdivuhodných zvířat nesmí chybět překrásný šperk s motivem pejska.

Jemný náramek se psem je okouzlujícím dárkem, kterým potěšíte každého nadšeného pejskaře. K dispozici jsou i roztomilé náušnice, tzv. pecky, ve formě pejsků se smaltovanými detaily. Tyto barevné doplňky si zamilují jak malé parádnice, tak i dospělé ženy, které touží po hravých kouscích. Pro umocnění celkového dojmu přidejte stříbrný nebo zlatý přívěsek ve tvaru psa. Nezapomeňte ho sladit také s vhodným řetízkem.

S kolekcí Beads si vytvoříte sety, které vás skvěle ozdobí při každé příležitosti. Nejprve si zvolte základní typ náramku, náhrdelníku nebo náušnic a navlékněte na něj vzory v populárním designu. Doporučujeme korálky s rostlinnými či romantickými motivy a dále přívěsky představující osobnost, oblíbenou barvu, hobby nebo domácího mazlíčka, například psa.

Stejným způsobem si sestavíte okouzlující soupravu i se šperky Charms. Na řetízek s očky připněte přívěsky na karabince a vytvořte si stylový doplněk na každodenní nošení. Milovníci psů ocení naši nabídku stříbrných či pozlacených přívěsků.