Beads

V nabídce značky Apart naleznete kromě ostatních šperků i velmi populární náramky s korálky a přívěsky. Kolekce obsahuje více než 500 kousků v nejrůznějších motivech a vzorech, které umožňují tvorbu téměř nekonečného množství působivých kombinací. Sbírejte je a postupně přidávejte či obměňujte podle příležitosti.

Základní šperk Beads

Nejoblíbenějším typem jsou zlaté, stříbrné a pozlacené náramky, jež jsou k dispozici ve velikostech od 17 do 21 centimetrů. Zajímavým detailem je zapínání ve tvaru srdce. Na léto doporučujeme náramek v podobě kožené šňůrky.

Vyzkoušejte i stříbrné náhrdelníky s výrazným přívěskem. Noste ho samostatně, nebo ve spojení s korálky. Završte celý komplet speciálními náušnicemi.

Přívěsky Beads

Důležitou součástí kolekce jsou kouzelné korálky a přívěsky. Bohatá nabídka obsahuje úchvatné zlaté a stříbrné vzory pozlacené žlutým či velice módním růžovým zlatem, mezi nimiž najdete oblíbené motivy jako je srdíčko, nekonečno, květina, lapač snů, čtyřlístek, hvězda, zvíře, ale i originální přívěsky ve tvaru kočičky maneki-neko nebo s tématem dovolené. Pro milovníky barev navrhujeme korálky s krystaly, muránským sklem či smaltem v půvabných odstínech růžové, červené, modré, černé, zlaté a stříbrné.

Zarážka na náramek

Dalším zajímavým způsobem, jak Beadsy ozdobit, jsou zlaté, stříbrné a pozlacené zarážky se vzory v decentním tvaru, s motivem motýla, vážky, včely, květin, srdce či osázené lesklými kamínky. Kromě toho, že se jedná o působivé doplňky, mají i svoji praktickou funkci. Umožňují upevnit korálky nebo přívěsky na určitou část náramku, a hlavně zabraňují jejich nechtěné ztrátě při zapínání a rozepínání.

Soupravy Beads

Hotové sety jsou připravené zkrášlit každé dámské zápěstí a dekolt. Vybírejte z populárních barevných, romantických nebo výrazných sad se zirkony.

Věnujte osobitý šperk

Hledáte-li krásný dárek k narozeninám či Vánocům, kolekce Beads je jasnou volbou. Jelikož své blízké znáte nejlépe, poskládejte originální kousek ve stylu, který maminku, přítelkyni, kamarádku nebo sestru prostě okouzlí. Nadšené sběratelky se neobejdou bez překrásné šperkovnice značky Apart.

Pejsek

Jak se říká: „Pes je nejlepší přítel člověka.“ Tito čtyřnozí kamarádi patří mezi jedny z nejoblíbenějších mazlíčků na světě. A proto žádnému milovníkovi těchto obdivuhodných zvířat nesmí chybět překrásný šperk s motivem pejska.

Jemný náramek se psem je okouzlujícím dárkem, kterým potěšíte každého nadšeného pejskaře. K dispozici jsou i roztomilé náušnice, tzv. pecky, ve formě pejsků se smaltovanými detaily. Tyto barevné doplňky si zamilují jak malé parádnice, tak i dospělé ženy, které touží po hravých kouscích. Pro umocnění celkového dojmu přidejte stříbrný nebo zlatý přívěsek ve tvaru psa. Nezapomeňte ho sladit také s vhodným řetízkem.

S kolekcí Beads si vytvoříte sety, které vás skvěle ozdobí při každé příležitosti. Nejprve si zvolte základní typ náramku, náhrdelníku nebo náušnic a navlékněte na něj vzory v populárním designu. Doporučujeme korálky s rostlinnými či romantickými motivy a dále přívěsky představující osobnost, oblíbenou barvu, hobby nebo domácího mazlíčka, například psa.

Stejným způsobem si sestavíte okouzlující soupravu i se šperky Charms. Na řetízek s očky připněte přívěsky na karabince a vytvořte si stylový doplněk na každodenní nošení. Milovníci psů ocení naši nabídku stříbrných či pozlacených přívěsků.