Party

Užijte si spoustu zábavy se šperky s party motivy. Stanou se skvělou ozdobou na oslavu narozenin, rozlučku se svobodou nebo hudební festival, kde protancujete celou noc. Udělejte radost sobě nebo svým nejbližším a těšte se jedinečnými doplňky z nabídky Apart.

Náramky

K dispozici jsou náramky s originálními přívěsky. Staňte se hvězdou parketu a pořiďte si stříbrný náramek s baletkou. Kamarádku, která je královnou každého večírku, oslní zlatý náramek se srdcem, lotosovým květem a elegantním střevícem.

Náušnice

Všechny oslavenkyně si zamilují náušnice, tzv. pecky, ve tvaru korunek. Vybírat můžete z minimalistického i ozdobného designu se třpytivými kamínky. Žádná party se neobejde bez oblíbeného mixu písniček, a proto by vám neměly chybět ani náušnice v podobě not.

Náhrdelník a přívěsky

Příznivcům klasického i latinskoamerického tance udělá radost zlatý náhrdelník s tančícím párem. Na apart.cz najdete také jemný přívěsek ve formě zlaté noty nebo stříbrné baletky. Nezapomeňte jej zkombinovat s řetízkem a věnujte nezapomenutelný dárek!

Beads

S kolekcí Beads si sestavíte osobitou soupravu pro jakoukoliv příležitost. Nejprve si zvolte zlatý, stříbrný nebo pozlacený náramek, na který budete navlékat přívěsky a zarážky s populárními motivy. Mezi bestsellery patří romantické, rostlinné, zvířecí vzory a mnohé další. Inspirujte se například hotovými sety, které pro vás připravili naši návrháři. Na oslavě narozenin věnujte šperk se srdíčkem a nápisem „Happy Birthday“. Dokonalou památkou na rozlučku se svobodou bude přívěsek s dámskou lodičkou. Korálek ve tvaru budíku zase znamená, že „nastal čas na party!“

Charms

I se šperky Charms si vytvoříte jedinečné náramky, náhrdelníky a náušnice. Na řetízek s očky připněte přívěsky na karabince. Můžete je sbírat, postupně přidávat a podle situace obměňovat. Na festivalu či koncertu vám nesmí chybět přívěsek s notou. A pokud sháníte originální dárek na oslavu plnoletosti, sáhněte po přívěsku v podobě čísla 18.