Mušle

Při procházce po písečné pláži můžete najít mušličky vyplavené mořem. Děti je považují za vzácný poklad a obdivují jejich zajímavé tvary a barvy. I dospělí však jejich kráse mnohdy neodolají a odvážejí si je jako suvenýr z dovolené. Díky šperku s motivem mušlí se jimi budete těšit každý den.

Náramek

Na apart.cz najdete zlaté a stříbrné náramky s mušlemi. V letních měsících se neobejdete bez náramku s více přívěsky, například rybkou, kotvou, hvězdicí nebo právě mušlí. Mezi žhavé trendy patří šňůrkové náramky, přidejte je ke svým hodinkám či korálkům a sestavte si jedinečnou sadu, kterou vám bude každý závidět. Vybírejte z minimalistických i výrazných kousků s kamínky nebo perlami.

Náušnice

Sháníte doplněk k ležérním šatům? Sáhněte po visacích náušnicích od značky Artelioni s motivem mušle kauri. Tento druh se stal v posledních letech velmi populárním a rozhodně vám ve šperkovnici nesmí chybět. Nabízíme i stříbrné náušnice, tzv. pecky, se třpytivými kamínky.

Náhrdelníky

Patří mezi oblíbené kousky na každodenní nošení. Zlatý náhrdelník s přívěskem v podobě mušle skvěle vynikne na opálené pokožce. Bohatá nabídka obsahuje také stříbrné náhrdelníky. K dispozici jsou jak jemné, tak i ozdobné vzory s lesklými zirkony nebo perličkami. Zkombinujte je s náušnicemi nebo náramkem ze stejné kolekce a pořiďte si působivou soupravu.

Beads

Popusťte uzdu své fantazii a vytvářejte osobité sety se šperky Beads. Zvolte základní typ náramku nebo náhrdelníku a navlékněte na něj originální korálky či přívěsky. Chystáte se na dovolenou k moři? K tomu se skvěle hodí přívěsky ve formě kotvy, hvězdic, delfína nebo mušle.

Charms

Podobným způsobem si sestavíte překrásné soupravy i s kolekcí Charms. Na řetízek s očky připněte své oblíbené přívěsky. Můžete je postupně sbírat a podle nálady nebo příležitosti obměňovat. Na letní měsíce doporučujeme přívěsky s prázdninovými motivy jako jsou třeba zmrzlina, želva, zeměkoule, letadlo, hvězdice, plameňák nebo mušle s okouzlující perlou.