Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 483

Motýl

Překrásné duhové odstíny křídel a jeho jemný, elegantní vzhled si získají srdce nejedné ženy i dívky. Mezi šperky dostupnými na stránkách apart.cz naleznete velké množství půvabných kousků s motivem motýla, které potěší vyznavače jakéhokoliv stylu. Jsou vždy tou správnou volbou, která skvěle doplní jak denní, tak i večerní oblečení.

Přívěsky Beads a Charms

Poletující motýl se stal hlavní inspirací mnohých stříbrných a zlatých přívěsků z kolekce Beads. Pořiďte si hotový set, nebo si sestavte vlastní soupravu s osobitými korálky.

Stejným způsobem vytvářejte sady s kouzelnými šperky Charms. I zde naleznete zábavné stříbrné a zlaté motýlkové přívěsky.

Náušnice

Vyberte si svůj oblíbený kousek mezi působivým množstvím stříbrných, pozlacených a zlatých náušnic s motýlem, které překvapí módním designem a delikátním zpracováním. Nabízíme jak obvyklé druhy náušnic osázené čirými nebo barevnými zirkony a diamanty, tak i minimalistické vzory. Milovníci výrazných šperků si oblíbí originální náušnice vyrobené z ušlechtilé oceli. Značka Artelioni přináší motiv motýla ve formě náušnic v barvě růžového zlata se třpytivými a perleťovými detaily. Motýlci patří odnepaměti i mezi populární motivy na dětských náušničkách.

Přívěsek na řetízek

Maminky a jejich dcery si zamilují roztomilé přívěsky ve tvaru motýlků s barevným smaltem nebo kamínky.

Náramky

Experimentovat s různými druhy doplňků a barevnými kombinacemi se vyplatí zvláště v letních měsících. Šperky s motýly nejlépe vyniknou na opálené pleti. Ani po zbytek roku se jich však nemusíte vzdávat, doporučujeme zlaté, stříbrné, pozlacené či provázkové náramky s motýli, kterými se budete těšit každý den. Jedinečné náramky z kolekce Artelioni s mosaznými přívěsky, opály, křemenem, krystaly a sklem se stanou dokonalou ozdobou nejen elegantního, ale i ležérního stylingu.

Náhrdelník

Prohlédněte si desítky mimořádných vzorů a designů včetně dvojitých řetízků a náhrdelníků s několika přívěsky. Na večer zvolte náhrdelník s lesklými zirkony, diamanty, skleněnými korálky nebo perlami.