Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 196

Měsíc

Stříbrná záře luny na tmavé noční obloze probouzí všechny smysly a inspiruje svým tajuplným vzhledem snílky, básníky a umělce. I my jsme podlehli jejímu kouzlu, a proto přinášíme ty nejkrásnější šperky s motivem měsíce.

Díky oblíbeným příběhům a filmům o kouzelnících a čarodějnicích se magické vzory, jako je měsíc, hvězda nebo kočka, staly velmi populární. Jsou zajímavou ozdobou na halloweenskou party i letní festival.

Ve šperkovnici vám nesmí chybět jak minimalistické stříbrné, zlaté a pozlacené náhrdelníky, tak ani kousky v originálním designu. Velice módní jsou kupříkladu dvojité řetízky, nebo náhrdelnky s lesklými diamanty, zirkony, skleněnými korálky a krystaly. Milovníci esoteriky ocení ochranný náhrdelník s půlměsícem z kolekcí Magic moments a Stars.

Měsíc a hvězdy můžete obdivovat na zlatých, pozlacených a stříbrných náramcích z nabídky Apart. Zatímco v jemné formě se stanou skvělými doplňky vašeho každodenního šatníku, na večer doporučujeme výrazné náramky se třpytivými kamínky. Šňůrky s přívěskem v podobě měsíce přímo vybízí ke kombinování a vrstvení, slaďte je například s hodinkami či korálkovými náramky.

Celkový look by nebyl kompletní bez překrásných náušnic s půlměsícem. Přes den dejte přednost drobným peckám, při slavnostních příležitostech nejlépe vyniknou visací či kruhové náušnice. Pro příznivce nezvyklých doplňků jsme připravili vzory s achátem, barevnými zirkony a smaltem, které k vám přitáhnou pozornost. Pokud rádi experimentujete s různými druhy šperků, vyzkoušejte pozlacené záušnice.

Poskládejte si vlastní, jedinečný kousek s populární kolekcí Beads. Zvolte si základní zlatý, stříbrný, či pozlacený náramek a navlékněte na něj okouzlující přívěsky a korálky. Tajemný vzhled vám zajistí motiv noční oblohy.

Svůj osobitý styl můžete vyjádřit šperky Charms. Na řetízkové náhrdelníky, náramky a náušnice s očky připněte přívěsky na karabince ve tvaru měsíce, či jiných oblíbených motivů. Můžete je postupně sbírat, přidávat či obměňovat a snadno tak jejich celkový styling přizpůsobovat určité situaci nebo své aktuální náladě.

Potřebujete dárek pro svou kolegyni z práce, sestru či snad nejlepší kamarádku? Oslnivé šperky s přívěsky v podobě měsíce přinášejí spoustu možností, jak je nosit, a potěší i ty nejnáročnější ženy. Sestavené do zajímavých setů, zabalené do vkusné krabičky Apart a věnované z lásky vykouzlí úsměv ve tváři.