Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 86

Kočky

Jsou nevěřitelně milá, inteligentní a hravá zvířata. Společně se psy se zapsaly do srdcí lidí po celém světě a patří mezi jedny z nejoblíbenějších domácích mazlíčků. Provázejí člověka od nepaměti a pomáhají mu překonat všechny životní překážky.


V nabídce šperků Apart se motiv koček objevuje na mnoha různých vzorech. Od výrazných kousků, až po minimalistické, které se skvěle hodí na jakoukoliv příležitost.

Náramky

Dejte najevo lásku ke svému oblíbenému zvířeti a pořiďte si náramek s přívěskem v podobě kočky. Sháníte výjimečný dárek pro kamarádku, která miluje kočky? Tak ji překvapte řetízkovým, či trendy šňůrkovým náramkem.

Náušnice

Stříbrné, zlaté nebo pozlacené náušnice se stanou perfektním doplňkem na každý den. Žádné malé princezně nesmí chybět roztomilé náušnice ve tvaru koček se třpytivými diamanty či barevným smaltem. Na halloweenské party vás dokonale ozdobí náušnice ve formě černých koček s nahrbeným hřbetem.

Náhrdelníky a přívěsky

Pro celkový styling přidejte do své sbírky jedinečný náhrdelník s kočkou. K dispozici jsou také originální přívěsky v jemném i působivém designu s lesklými zirkony. Nezapomeňte k nim zvolit i vhodný řetízek. Nejlépe vyniknou jako součást setu s náušnicemi nebo náhrdelníkem. Zabalené do krabičky Apart a věnované z lásky potěší každého milovníka těchto přítulných stvoření.

Beads

Kolekce pro vytváření osobitých šperků s korálky a přívěsky. Přidejte do své sbírky originální kousek například v podobě kočky Maneki-neko, která je symbolem štěstí a prosperity. Zvířecí vzory patří mezi žhavé trendy, zvolte třeba korálek s hlavou geparda, kterým zaujmete jasné stanovisko. Nabízíme i variantu ve formě přívěsku s kočkou a srdíčky.

Charms

Na řetízkový náramek, náhrdelník nebo náušnice s očky připněte přívěsky se svými oblíbenými motivy. „Kočičí mámy“ ocení minimalistické přívěsky ve tvaru koček nebo paciček. Můžete je postupně přidávat a kombinovat, nebo si rovnou pořídit hotovou soupravu, kterou pro vás připravili návrháři Apartu.