Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 14

Mašle

Stuhy, pastelové tóny a třpytivé kamínky patří mezi oblíbené detaily na dívčích doplňcích. Na Apart.cz objevíte překrásné kousky s motivem mašle, které okouzlí jak malé parádnice, tak i dospělé ženy.

Šperky pro děti

Pro všechny princezny jsme připravili zlatý náramek s přívěskem v podobě růžové mašličky. Slaďte jej i s náušnicemi a darujte například k narozeninám nebo svátku. Oslnivým spojením je vzor mašle a srdce, který najdete na visacích náušnicích. K dispozici jsou také náušnice z růžového a bílého zlata se zářivými diamanty. Zabalené do kouzelné krabičky s nápisem Apart a věnované z lásky udělají radost při jakékoliv příležitosti.

Disney by Apart

Licencovaná kolekce Disney by Apart nabízí náramky, náhrdelníky, přívěsky i náušnice s ikonickou postavičkou myšky Minnie a roztomilými mašlemi. Pořiďte si je společně se svou dcerou a užijte si spoustu zábavy při vytváření zajímavých setů.

Šperky pro ženy

Také dospělé ženy si zamilovaly motiv mašle, záleží jen na vás, zda dáte přednost zlatým či stříbrným náušnicím. Elegantní vzhled ještě umocní visací náušnice s mašlemi a kuličkami na řetízku. Opticky prodlouží dámskou šíji a zkrášlí obličej. Na každodenní nošení doporučujeme decentní vzor nebo náušnice, tzv. pecky, posázené lesklými kamínky.

Popusťte uzdu fantazii a sestavte si vlastní soupravu s kolekcí Beads. Nejprve zvolte základní typ náramku nebo náhrdelníku, na který budete následně korálky a přívěsky navlékat. Populární jsou hlavně květinové, zvířecí a další dekorativní vzory, například ve formě srdce, mašle či korálku s muránským sklem.