Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 32

Letadlo

Připoutejte se prosím…právě vyrážíme na cestu kolem světa!

Šperky s motivem letadla patří mezi oblíbené talismany, které nesmí chybět žádnému milovníkovi cestování. Budou vám připomínat jedinečné zážitky z dovolené a pomohou zkrátit čekání na další dobrodružství.

Dáváte-li přednost decentním doplňkům, budou pro vás stříbrné náušnice, tzv. pecky, ve formě letadel tím pravým. Díky jejich jemné a nadčasové podobě je zkombinujete s jakýmkoliv oblečením.

Při plánování outfitů na prázdniny je vhodné přibalit také originální šperky, které podtrhnou atmosféru dané destinace. Pořiďte si například náramek s přívěskem ve tvaru letadla nebo dalších populárních vzorů jako jsou zeměkoule, srdce či nekonečno. Nabízíme zlaté, stříbrné i pozlacené náramky, a to jak v minimalistickém, tak působivém designu s korálky. Pro děti jsme připravili šňůrkový náramek s roztomilým letadlem ozdobeným barevným smaltem, který se díky posuvnému zapínání přizpůsobí každému zápěstí.

Náhrdelníkem s přívěskem ve formě zeměkoule a letadla celkový styling přivedete k dokonalosti. Můžete vybírat ze zlatých, stříbrných i pozlacených náhrdelníků. Slaďte k nim náramek ze stejné kolekce a složte si soupravu, kterou vám bude každý závidět.

Se šperky Beads si vytvoříte výjimečné sety, které se stanou skvělými dárky při příležitosti narozenin, svátku či Dne matek. Nejprve si zvolte základní typ náramku, náhrdelníku, nebo náušnic, na který budete následně navlékat korálky a přívěsky. Motiv letadla potěší jak influencerku cestující po celém světě, tak i kamarádku letušku.

Stejným způsobem získáte nevšední šperk také s kolekcí Charms. Na řetízek s očky připněte přívěsky, které představují osobnost nebo oblíbenou činnost. K dispozici jsou také hotové komplety se vzorem letadla, které jsou ihned připravené udělat radost.