Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 3

Klíč

Komu patří klíč k vašemu srdci? Tento oblíbený motiv je nejen symbolem lásky, ale i otevřenosti, nových příležitostí a udržení tajemství. Vyjadřuje také další důležitý prvek vztahu - důvěru. Překvapte své milované překrásným kouskem, který vydá za tisíc slov.

Minimalistické vzory přímo vybízejí k zajímavému vrstvení a kombinování. Noste je s jednoduchým tričkem nebo vzdušnými šaty a nechte vyniknout detaily v precizním zpracování. Pořiďte si každodenní doplněk v podobě jemného zlatého náramku nebo náhrdelníku s přívěskem ve tvaru klíče. A celkový styling pak završte decentními náušnicemi.

Naopak výrazné šperky se stanou dominantním prvkem a působivou ozdobou za každé situace. Jsou skvělým způsobem, jak dát najevo své pocity a náladu. Zařaďte do své sbírky oslnivý náhrdelník od značky Artelioni, který si vás získá nezvyklý designem se třpytivými kamínky. Na svůj oblíbený řetízek navlékněte zajímavý stříbrný přívěsek ve formě srdce s klíčkem, který bude skrývat speciální význam.

S populární kolekcí Beads si sestavíte originální soupravu, kterou vám bude každý závidět. Na základní typ náramku, náhrdelníku nebo náušnic přidejte přívěsky a korálky, které budou představovat jedinečné vlastnosti nebo hobby. Kouzelný přívěsek ve tvaru klíče posázený lesklými zirkony se výborně doplňuje i s ostatními motivy v podobném stylu jako je srdíčko, nekonečno nebo visací zámek.

Vzhled šperků Charms je inspirován nenovějšími módními trendy. Řetízek s očky umožňuje dva způsoby nošení – samostatně, nebo s přívěsky v moderním i klasickém stylu. Pro všechny romantičky jsme připravili zlaté, stříbrné a pozlacené vzory s tajemným klíčkem, které nenechají žádná srdce chladná.