Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 9

Jinan

V asijské kultuře je jinan považován za posvátný strom a je také oficiálním znakem japonského města Tokio. Listy jsou známé pro svůj typický tvar – rozdělují se na dvě stejně velké poloviny. Ty symbolizují jednak harmonické spojení dvou zamilovaných srdcí, ale také přátelství, bratrství nebo naději. Nejen proto se šperky s motivem jinanu stanou perfektním dárkem, kterým uděláte radost své přítelkyni, mamince, sestře i nejlepší kamarádce.

V naší nabídce najdete stříbrné a pozlacené náušnice v podobě jinanu. Pořiďte si například visací náušnice s jantarem, které zaujmou propracovanými detaily a výrazným barevným provedením. K dispozici jsou také populární druhy náušnic jako například tzv. pecky a další vzory se třpytivými kamínky. Značka Elixa přináší náušnice v moderním designu, které okouzlí vyznavače nejnovějších módních trendů. Náušnice slaďte s náhrdelníkem, broží nebo přívěskem ze stejné kolekce a vytvořte si působivou soupravu, kterou vám bude každý závidět.

Zlacený náhrdelník s kruhovým přívěskem ve formě jinanu bude dokonalou ozdobou letních šatů či vzdušné halenky. Svému oblíbenému řetízku dáte novou podobu díky stříbrnému nebo pozlacenému přívěsku. Milovníky originálních šperků zaujmou vzory s jantarem, které se stanou jedinečnými doplňky boho a etno stylu. Jemnější variantou jsou přívěsky ve tvaru listu jinanu s lesklými zirkony, které snadno zkombinujete s jakýmkoliv oblečením.

Brože jsou nadčasovými kousky, které si našly příznivce z řad žen různého věku. Jejich hlavní výhoda spočívá ve snadné kombinovatelnosti – v létě jimi okrášlíte své šaty, sako nebo basic tričko, v zimě je zase připnete na šálu, čepici či kabát. Na Apart.cz najdete brože s motivem jinanu osazené kamínky nebo zajímavým jantarem, kterými potěšíte své milované při příležitosti narozenin i svátku.