Klíčenky

V nabídce klenotnictví Apart naleznete překrásné pánské a dámské přívěsky na klíče. Budou skvělým doplňkem na každý den a báječně zkrášlí nejen klíčky od auta či domu, ale zpestří i zip u batohu nebo tašky.

Ať oslavujete jakoukoliv událost, šperky od značky Aztorin se stanou výborným dárkem pro muže. Kromě pánských náramků, náhrdelníků, přívěsků a manžetových knoflíčků jsou k dispozici také originální klíčenky v kombinaci s koženými detaily, uhlíkovým vláknem nebo vykládané dřevem. Kroužky s řemínkem, za který můžete klíče zavěsit, jsou poté nejen vkusnou, ale hlavně praktickou ozdobou. Milovníky cestování a jachtingu potěšíte klíčenkou s motivem kotvy či kompasu.

Značka Artelioni přináší dámskou klíčenku s přívěskem ve tvaru soba se třpytivými krystaly, sametovou mašlí a kožešinou, která poslouží i jako vánoční dekorace. Sběratelky přívěsků a korálků z populární kolekce Beads ocení elegantní klíčenku v bavě růžového zlata, která funguje také jako otvírák na náramky.

Pokud toužíte věnovat svým blízkým opravdu mimořádný kousek, zvolte přívěsek na klíče s gravírováním a nechte na něj vyrýt osobní vzkaz, symbol nebo číslo.

Pro všechny fanoušky Hvězdných válek jsme připravili klíčenky s filmovými hrdiny z této ikonické ságy. Kromě nich objevíte v kolekci Star Wars i prsteny a přívěsky. Bavte se kombinováním různých produktů a vytvářejte jedinečné soupravy, které vám bude každý závidět.