Monika Bagarova - Get the look

Monika Bagárová

Talentovaná zpěvačka, milující maminka a v neposlední řadě krásná žena s vynikajícím módním vkusem. Monika o sebe ráda pečuje a na svém stylingu si dává záležet – vždy volí doplňky podle nejnovějších trendů. Právě proto se stala tváří šperků Apart, se kterými ji spojuje jedinečnost a cit pro detail.

Osobitý styl

Monika se nebojí jít vlastní cestou. To platí nejen v jejím profesním životě, ale i v módě. Vyhledává netradiční šperky, které svým zpracováním i designem zaujmou na první pohled. Objevte doplňky, které splní i Vaše očekávání.

Špetka elegance

Monice nikdy nechybí okouzlující úsměv na tváři a samozřejmě perfektně sladěné doplňky, které zdůrazňují její přirozenou krásu. Jemné šperky se zářivými drahokamy či nadčasovými perlami budou skvělou volbou pro jakoukoliv příležitost.

Let´s Party!

Ležérní a originální look si Monika užívá především během svých koncertů, kdy může popustit uzdu fantazii a bavit se kombinováním různých stylů i vzorů. Inspirujte se šperky, které si tato hvězda oblíbila.

Diamantový sen

I Monika má slabost pro diamanty! Poznejte novou podobu luxusu a doveďte svůj styling k dokonalosti díky výjimečným šperkům s oslňujícím třpytem.