VÝBĚR DIAMANTOVÉHO PRSTENU

VÝBĚR DIAMANTOVÉHO PRSTENU


S diamantovým prstenem jednoduše proměníte své sny o dokonalé kráse ve skutečnost. Nabídka těchto šperků nezahrnuje pouze klasické vzory, ale je velice rozmanitá. Přijměte naše pozvání do světa nejkrásnějších diamantových prstenů, které jsou ideální k zásnubám, výročí a jiným zvláštním příležitostem.

JAK VYBRAT VELIKOST

JAK VYBRAT VELIKOST


Existuje několik způsobů, jak vybrat správnou velikost prstenu. Základem je změřit obvod prstu – lze to provést například papírovým proužkem nebo zjistit rozměr pomocí pravítka a určit velikost prostřednictvím tabulky. Důležité je změřit prst, na kterém bude prsten nošen a vzít v úvahu také tloušťku kloubu, přes který bude nasazován. Alternativní metodou je zkontrolovat velikost prstenu, který osoba již nosí – změřte průměr posuvným pravítkem nebo vložte prsten na odpovídající velikost v šabloně. Také Vám doporučujeme využít náš multisizer pro měření velikosti, který je k dispozici zde.

KOV A JEHO BARVA

KOV A JEHO BARVA


Kromě klasického žlutého zlata můžete zvolit zlato bílé, růžové nebo platinu. Každý z výše zmíněných materiálů je v nabídce hned v několika provedeních. Velmi oblíbené jsou také prsteny s kombinací žlutého a bílého zlata.

Šperky se liší nejen barvou zlata, ale také ryzostí. Zákazník má na výběr ze tří variant: 375 – nejdostupnější, 585 – nejoblíbenější a 750 – nejexkluzivnější.

VÝBĚR OSAZENÍ PRSTENU

VÝBĚR OSAZENÍ PRSTENU


Diamantový třpyt nejlépe vynikne v objetí drahého kovu. Existuje několik typů osazení, z nichž každé přináší výjimečný a neopakovatelný výsledek. Nejtypičtější osazení je šatonové, které nádherně zdůrazňuje šperk a umožňuje volné pronikání světla. V tomto případě je diamant na prstenu uchycen tzv. „krapnami“. K dispozici je také lunetové osazení, které obklopuje celý diamant nebo technika Micro Pave, při které se kameny umisťují blízko sebe, což navozuje dojem jednotného diamantového povrchu s oslnivým efektem. Jestliže konstrukce prstenu vyžaduje, aby byly diamanty umístěny v řadě, využívá se například drážkové osazení.

VÝBĚR STYLU PRSTENU

VÝBĚR STYLU PRSTENU


Upřednostňujete jeden velký diamant nebo několik drobných drahokamů? Klasický, nadčasový nebo moderní styl? Jakou barvu a druh kamene – tanzanit, smaragd, rubín, safír nebo topaz s diamanty? Na výběr je nespočet variant, volba tedy není opravdu jednoduchá. Někdy však stačí pouze jeden pohled a víte, že to je ten pravý prsten.