Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 35

Tento tajemný symbol má svůj původ v tradiční čínské filozofii. Dvě protikladné kosmické síly – světlo a tma – jsou neustále v pohybu, vzájemně na sebe působí, ale zůstávají v rovnováze. Jin je reprezentován černou barvou, značí ženský element, zároveň i zemi, vodu, chlad a smutek. Je v přímém kontrastu k mužskému Jang v bílém odstínu, který představuje vzduch, oheň, teplo a radost.

Vybírejte z naší nabídky náhrdelníků a náramků s přívěskem v podobě kruhu Jin Jang, jež vám v životě pomohou nastolit harmonii. K dispozici jsou kousky jak v decentním provedení, tak i s výraznými detaily ve formě skleněných korálků, perel nebo symbolu nekonečna. Na léto doporučujeme vyzkoušet originální řetízek na nohu. Svůj oblíbený talisman můžete mít neustále při sobě i díky jemným náušnicím, tzv. peckám, se znakem Jin a Jang. Pořiďte si je samostatně, či v setu s ostatními šperky ze stejné kolekce a užívejte si nápadité kombinace!

Hledáte dárek pro nejlepší kamarádku, kolegyni nebo sestru, která právě prochází složitým obdobím, nebo ji v životě čekají velké změny? Věnujte jí překrásný náramek, náhrdelník nebo náušnice Beads. Navlékněte na ně ozdobný korálek Jin Jang, jež přináší pohodu a lásku. Na šperky nezapomeňte přidat i další vzory, které budou ladit s její osobností. Zároveň máte hned inspiraci na to, co jí pořídit příště – nový jedinečný přívěsek do sbírky!

Stejným způsobem můžete vytvářet soupravy i s kouzelnou kolekcí Charms. Na řetízek s očky připněte přívěsky s populárními motivy, jako jsou například nekonečno, srdíčko, čtyřlístek nebo právě Jin a Jang a sestavte si výjimečný doplněk na jakoukoliv příležitost.