Včela

Říše hmyzu už po staletí inspiruje šperkařské mistry, aby vytvořili ty nejkrásnější vzory. Lesklá křídla a duhové barvy jsou detaily, které se vždy těšily velkému obdivu. Zvláštní místo zastávají včely. Ty jsou symbolem zdraví a života, a proto se výjimečně hodí především k narozeninám, nebo svátku.

Náramky

Patří mezi oblíbené doplňky na každodenní nošení. Sháníte okouzlující dárek pro dítě? Tím se stane zlatý náramek se včelou , na který můžete nechat vyrýt osobní věnování, nebo například jméno. Žhavým trendem jsou také šňůrkové náramky. Hlavní výhoda spočívá v posuvném zapínání, díky kterému se přizpůsobí každému zápěstí. Ženy i dívky si zamilují korálkový náramek s acháty a včelou posázenou třpytivými zirkony od značky Artelioni.

Náušnice

Decentní, ale stejně působivou variantou jsou také náušnice v podobě včel. Nabízíme stříbrné, pozlacené a zlaté vzory. Malé parádnice okouzlí náušničky s barevným smaltem. Starší děti překvapte náušničkami, tzv. peckami, se zářivými kamínky. Maminka ocení originální náušnice se skleněnými korálky a přívěskem ve formě včely. Sestru nebo nejlepší kamarádku potěší výrazné kruhy.

Náhrdelníky a přívěsky

Dekolt ozdobte zlatým nebo stříbrným náhrdelníkem se včelou a pláství. Přívěsky s motivem včely zkombinujte s náušnicemi, či náramky ze stejné kolekce a sestavte tak jedinečnou soupravu. K přívěsku nezapomeňte sladit i vhodný řetízek.

Beads

Skvělým tipem na dárek jsou šperky Beads. Vytvořte si osobité sety s korálky a přívěsky, které vás zkrášlí při jakékoliv příležitosti. Nejprve zvolte základní typ náramku, náhrdelníku nebo náušnic. Kromě stříbrného, zlatého a pozlaceného náramku vyzkoušejte trendy variantu v podobě kožené šňůrky. Mezi bestsellery patří písmena, znamení zvěrokruhu, přívěsky představující oblíbenou činnost, zvíře či barvu, stejně tak jako symboly pro štěstí. Korálek, přívěsek nebo zarážka se vzorem včely se stane nejen půvabným doplňkem vaší sbírky, ale hlavně zajistí zdraví.

Charms

Stejným způsobem si sestavíte překrásné soupravy i s kolekcí Charms. Na řetízek s očky připněte přívěsky s populárními motivy. Inspiraci hledejte mezi hotovými sety, které pro vás připravili návrháři Apartu. Náramek se včelou, srdíčkem a nápisem „LOVE“ vám bude každý závidět.